gispen
  5. gispen

gispen

Lid sinds 2019 / H.I. Ambacht, Nederland

1 aangeboden items / 6 verkochte items

1 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Rene Jansen - Kop van een koe kopen? Bied vanaf 850!
Rene Jansen - Kop van een koeSchilderij
Geplaatst doorgispen
Eindtijd 29-11-2022 om 22:09
Jaartal2007
Afmetingen51 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst