Lid sinds 2019 / H.I. Ambacht, Nederland
3 aangeboden items / 8 verkochte items
Afmetingen | 20 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 24 x 24 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |