Lid sinds 2013 / Haarlem, Nederland
/ 103 verkochte items
Afmetingen | 46.5 x 36.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 64.5 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 67 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 56 x 67.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |