henrisArtSale
  5. henrisArtSale

henrisArtSale

Lid sinds 2015 / Geldrop, Nederland

3 aangeboden items / 35 verkochte items

Hans Habraken - Stilleven met pruimen kopen? Bied vanaf 895!
Hans Habraken (1946) Nederlands Stilleven met pruimen
Afmetingen64 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 895
Bill Long - Azteken kopen? Bied vanaf 30!
Bill Long Chinees Azteken
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30