Henk Poeder (1964) Poes en muisje met knapzak
Afmetingen | 17 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 99
1 bieding