hpoeder
  5. hpoeder

hpoeder

Lid sinds 2014 / ede, Nederland

4 aangeboden items / 83 verkochte items

Henk Poeder - Poes en muisje met knapzak kopen? Bied vanaf 99!
Henk Poeder (1964) Nederlands Poes en muisje met knapzak
Afmetingen17 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 99
1 bieding
Henk Poeder - Veertjes kopen? Bied vanaf 99!
Henk Poeder (1964) Nederlands Veertjes
Afmetingen16 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 99
Henk Poeder - Ijsvogel kopen? Bied vanaf 160!
Henk Poeder (1964) Nederlands Ijsvogel
Afmetingen31 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 160
Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 139!
Henk Poeder (1964) Nederlands Vogels
Afmetingen32 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 139