hpoeder
  5. hpoeder

hpoeder

Lid sinds 2014 / ede, Nederland

4 aangeboden items / 220 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper
Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 99!
Henk Poeder - VogelSchilderij
Geplaatst doorhpoeder
Afmetingen22.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Henk Poeder - Vogels kopen? Bied vanaf 89!
Henk Poeder - VogelsSchilderij
Geplaatst doorhpoeder
Afmetingen23.5 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Henk Poeder - Knikkers kopen? Bied vanaf 69!
Henk Poeder - KnikkersSchilderij
Geplaatst doorhpoeder
Afmetingen18 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 89!
Henk Poeder - VogelSchilderij
Geplaatst doorhpoeder
Afmetingen24 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst