iledere
  5. iledere

iledere

Lid sinds 2013 / UTRECHT, Nederland

19 aangeboden items / 461 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)
19 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Corneille - Lil 09 Festen kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Lil 09 Festen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - Lil 09 Festen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - Corps moments, Paris, 3 litho's kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - Corps moments, Paris, 3 litho's

Kunstboeken

Geplaatst dooriledere

Jaartal1976
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen26 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Corneille - / new york room 422 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - / new york room 422

Kunstboeken

Geplaatst dooriledere

Jaartal1976
Afmetingen30.7 cm x 30.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/3 kopen? Bied vanaf 90!
Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

TechniekEts
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat) kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat)

Kunstboeken

Geplaatst dooriledere

Jaartal1977
Afmetingen32.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Corneille - La chanson du mal-aimé kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - La chanson du mal-aimé

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1989
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!
Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1978
TechniekPortfolio
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Corneille - La Femme au Chat II en is gesigneerd rechts boven kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - La Femme au Chat II en is gesigneerd rechts boven

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Corneille - Kleurets L' oiseau des iles kopen? Bied vanaf 375!
Corneille - Kleurets L' oiseau des iles

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Gijs Keizer - schilderij abstract, 130 X 100 cm. kopen? Bied vanaf 600!
Gijs Keizer - schilderij abstract, 130 X 100 cm.

Geplaatst dooriledere

Afmetingen132 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1992
Afmetingen10 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/4 kopen? Bied vanaf 90!
Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/4

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

TechniekEts
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - terre habitée kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - terre habitée

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1991
Afmetingen62 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Corneille - Na een gedicht van Serge Pey kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Na een gedicht van Serge Pey

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1988
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooriledere

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ru van Rossem - krijttekening van naaktmodel kopen? Bied vanaf 400!
Ru van Rossem - krijttekening van naaktmodel

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooriledere

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60.5 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Waldy Vastrick - zonder titel olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 175!
Waldy Vastrick - zonder titel olieverf op linnen

Geplaatst dooriledere

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
IngelijstIngelijst