in2art
  5. in2art

in2art

Lid sinds 2015 / Wolvertem, België

42 aangeboden items / 222 verkochte items

Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Pol Bury - 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228 kopen? Bied vanaf 55!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228
TechniekSoftcover
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 55
Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 30/165 - zeer goede staat kopen? Bied vanaf 85!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 30/165 - zeer goede staat
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Hubert De Vries - Gesigneerde litho -"Twee clowns" - 1980 - 12/75 kopen? Bied vanaf 75!
Hubert De Vries (1899-1979) Belgisch Gesigneerde litho -"Twee clowns" - 1980 - 12/75
TechniekLitho
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Various Artists Books - Groot lot kunstboeken en catalogussen over aziatische kunst kopen? Bied vanaf 75!
Various Artists Books Groot lot kunstboeken en catalogussen over aziatische kunst
TechniekOverig
Afmetingen23 x 21 cm (h x b)
€ 75
Hans-Joachim Spesshardt - Lot van 4 gesigneerde litho's- 1967 kopen? Bied vanaf 65!
Hans-Joachim Spesshardt (1935) Duits Lot van 4 gesigneerde litho's- 1967
TechniekLitho
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekLitho
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Albert Debois - Lot van 5 gesigneerde litho's - "L'étoile du couchant" - 1978 kopen? Bied vanaf 65!
Albert Debois (1938) Belgisch Lot van 5 gesigneerde litho's - "L'étoile du couchant" - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Tony Agostini - Gesigneerde kleurenlitho - 1980 - 67/175 kopen? Bied vanaf 95!
Tony Agostini (1916-1990) Frans Gesigneerde kleurenlitho - 1980 - 67/175
TechniekLitho
Afmetingen71.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Johan van Oord - Gesigneerde zeefdruk - 1993 - 70/90 kopen? Bied vanaf 45!
Johan van Oord (1950) Nederlands Gesigneerde zeefdruk - 1993 - 70/90
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Yves Rhayé - Gesigneerde litho - 1967 - "tristesse" - zeer goede staat kopen? Bied vanaf 45!
Yves Rhayé (1936-1995) Belgisch Gesigneerde litho - 1967 - "tristesse" - zeer goede staat
TechniekLitho
Afmetingen33 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Yves Rhayé - Gesigneerde litho - 1967 - "le rêve du teuton" - zeer goede staat kopen? Bied vanaf 45!
Yves Rhayé (1936-1995) Belgisch Gesigneerde litho - 1967 - "le rêve du teuton" - zeer goede staat
TechniekLitho
Afmetingen33 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Johan van den Berg - Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk kopen? Bied vanaf 125!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II" kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II"
TechniekEts
Afmetingen64.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 14/35 - 1988 - "Open Up" kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 14/35 - 1988 - "Open Up"
TechniekEts
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 10/35 - 1988 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 10/35 - 1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 6/35 - 1988 kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 6/35 - 1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Karel Appel - "Hoofd in de storm" - 1972 - nieuwstaat kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "Hoofd in de storm" - 1972 - nieuwstaat
TechniekOverig
Afmetingen48 x 60 cm (h x b)
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Victor Vasarely - NAISSANCES I en EBI-NOOR - 1973 - 2 werken kopen? Bied vanaf 10!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars NAISSANCES I en EBI-NOOR - 1973 - 2 werken
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 10
Victor Vasarely - NAISSANCES III en MARKAB - 1973 - 2 werken kopen? Bied vanaf 10!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars NAISSANCES III en MARKAB - 1973 - 2 werken
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
€ 10
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 75/53 - 'Adieu Ma Jolie' kopen? Bied vanaf 85!
Jacques Monory (1924) Frans Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 75/53 - 'Adieu Ma Jolie'
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Gérard Grassère - Lot van 5 werken grafiek - Ilona Smit - Harrie Gerritz - Petrus Valckx ... kopen? Bied vanaf 55!
Afmetingen78.5 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ton Orth - Gesigneerd uniek werk uit 1994 - Gemengde techniek/aquarel kopen? Bied vanaf 125!
Ton Orth (1935) Nederlands Gesigneerd uniek werk uit 1994 - Gemengde techniek/aquarel
Afmetingen58.5 x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jef Diederen - Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hans-Joachim Spesshardt - Lot van 4 litho's waarvan 3 gesigneerd- 1967 kopen? Bied vanaf 65!
Hans-Joachim Spesshardt (1935) Duits Lot van 4 litho's waarvan 3 gesigneerd- 1967
TechniekLitho
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Olivier Julia - Gesigneerde litho, houtdruk - XIII/XXII - Kleine oplage - 'Fenetre en Hiver I' kopen? Bied vanaf 125!
Olivier Julia (1952) Nederlands Gesigneerde litho, houtdruk - XIII/XXII - Kleine oplage - 'Fenetre en Hiver I'
TechniekLitho
Afmetingen81 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Pol Mara - Gesigneerde kleurenlitho / EA kopen? Bied vanaf 65!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Gesigneerde kleurenlitho / EA
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Paddy Summerfield - 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 95!
Paddy Summerfield (1947) Engels 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werk
Afmetingen56 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Gunther Kraus - Prachtige kleurenets - 1960 - Kleine oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Gunther Kraus (1930-1988) Oostenrijks Prachtige kleurenets - 1960 - Kleine oplage - gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
TechniekEts
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
TechniekEts
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Ben Zegers - "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Ben Zegers (1962) Nederlands "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993
TechniekCollage
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Heidi Daamen - Gemengde techniek - Kleurrijk werkje uit 1972 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Heidi Daamen (1940) Nederlands Gemengde techniek - Kleurrijk werkje uit 1972 - Gesigneerd
Afmetingen17.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Pierre Courtin - Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60 kopen? Bied vanaf 125!
Pierre Courtin (1921) Frans Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60
TechniekLitho
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 55!
Milvia Maglione (1934) Italiaans Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV kopen? Bied vanaf 75!
Ennio Morlotti (1910-1992) Italiaans Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75