in2art
  5. in2art

in2art

Lid sinds 2015 / Wolvertem, België

40 aangeboden items / 721 verkochte items

FA. (35 x Favoriet)
40 aangeboden items door deze verkoper
Luigi Boille - Gesigneerde Litho - 'ACRE' - 37/100 - 1971 kopen? Bied vanaf 85!
Luigi Boille - Gesigneerde Litho - 'ACRE' - 37/100 - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1971
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk kopen? Bied vanaf 55!
Dordevic Miodrag - Gemengde techniek - Gesigneerd - Uniek werk

Geplaatst doorin2art

Afmetingen51.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Jacques Gailliard - Gesigneerde kleurenlitho - "Terras" - 145/145 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Jacques Gailliard - Gesigneerde kleurenlitho - "Terras" - 145/145

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
José Guimarães - Prachtige gesigneerde zeefdruk - Zelden aangeboden! - 110/199 kopen? Bied vanaf 225!
José Guimarães - Prachtige gesigneerde zeefdruk - Zelden aangeboden! - 110/199

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1932
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst

Geplaatst doorin2art

TechniekGouache
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3 kopen? Bied vanaf 45!
Bouke Ylstra - Gesigneerde ets - 1992 - "Tevreden roker" - XX/3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Douglas Allsop - Gesigneerde zeefdruk - 9/50 - 1986 kopen? Bied vanaf 55!
Douglas Allsop - Gesigneerde zeefdruk - 9/50 - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1986
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!
Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1974
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Georges Vial - "Farandole" - Mooie gesigneerde ets uit 1989 - 19/99 kopen? Bied vanaf 65!
Georges Vial - "Farandole" - Mooie gesigneerde ets uit 1989 - 19/99

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Emy Roeder - Prachtige gesigneerde litho - 'zelfportret' - HC - 1966 kopen? Bied vanaf 115!
Emy Roeder - Prachtige gesigneerde litho - 'zelfportret' - HC - 1966

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen62.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Saul Steinberg - Uitzonderlijke kleurenlitho - Gesigneerd - "Le Couple" - 1971 kopen? Bied vanaf 375!
Saul Steinberg - Uitzonderlijke kleurenlitho - Gesigneerd - "Le Couple" - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1971
Afmetingen76.5 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Jaartal1965
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Phil Grisel - 1966 - Aquarel - "Dicht en open in paars en geel" kopen? Bied vanaf 55!
Phil Grisel - 1966 - Aquarel - "Dicht en open in paars en geel"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Jaartal1966
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998 kopen? Bied vanaf 115!
Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1998
Afmetingen72.5 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Benson Bond Moore - Prachtige ets - 'Leopards Reconnecting' - oplage van 50 kopen? Bied vanaf 115!
Benson Bond Moore - Prachtige ets - 'Leopards Reconnecting' - oplage van 50

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 kopen? Bied vanaf 125!
Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995 kopen? Bied vanaf 95!
Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1995
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Alfons Borrell Palazon - Gesigneerde ets - 68/75 - 2004 kopen? Bied vanaf 155!
Alfons Borrell Palazon - Gesigneerde ets - 68/75 - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen37 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jorge Castillo - Gesigneerde ets - 68/75 - 2004 kopen? Bied vanaf 125!
Jorge Castillo - Gesigneerde ets - 68/75 - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1972
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Rik Slabbinck - Gesigneerde kleurenlitho - 66/145 - 'lentebloesem' kopen? Bied vanaf 225!
Rik Slabbinck - Gesigneerde kleurenlitho - 66/145 - 'lentebloesem'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ton Orth - Werk uit 1994 - Gemengde techniek/aquarel - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 115!
Ton Orth - Werk uit 1994 - Gemengde techniek/aquarel - Gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Jaartal1994
TechniekAquarel
Afmetingen78.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15 kopen? Bied vanaf 55!
Francis Hoogland - Gesigneerde zeefdruk - 1999 - Kleine oplage! 13/15

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1999
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd

Geplaatst doorin2art

Afmetingen50 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd

Fotografie

Geplaatst doorin2art

Jaartal1991
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen38.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'En El Medio De Las Nubes' - 30/40 kopen? Bied vanaf 55!
Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'En El Medio De Las Nubes' - 30/40

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal2010
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40 kopen? Bied vanaf 55!
Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal2010
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!
Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekEts
Afmetingen46.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Els de Groot - Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50 kopen? Bied vanaf 55!
Els de Groot - Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1975
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1967
TechniekVaria
Afmetingen86 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 115!
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1980
Afmetingen64 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

TechniekPotlood
Afmetingen29 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nico Verhoeven - Gemengde techniek, aquarel met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Verhoeven - Gemengde techniek, aquarel met atelierstempel

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

TechniekVaria
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
Aftersale
Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!
Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Jaartal1972
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!
Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen44 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Kleurenlitho - 1993 - Gesigneerd - 57/80 kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen - Kleurenlitho - 1993 - Gesigneerd - 57/80

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst