jobos
  5. jobos

jobos

Lid sinds 2022 / wittelte, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Poen de Wijs - charites kopen? Bied vanaf 275!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands charites
TechniekLitho
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Piet Quekel - Spare parts of the Titanic kopen? Bied vanaf 125!
Piet Quekel (1954) Nederlands Spare parts of the Titanic
Afmetingen97 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Natasja Bennink - stervende slavin kopen? Bied vanaf 3565!
Natasja Bennink (1974) Nederlands stervende slavin
TechniekBrons
Afmetingen60 x 28 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht19000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.565