Lid sinds 2014 / zaltbommel, Nederland
4 aangeboden items / 11 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 6 x 38 x 34 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |