klaasz
  5. klaasz

klaasz

Lid sinds 2014 / zaltbommel, Nederland

4 aangeboden items / 11 verkochte items

Stefan Bleekrode - Paris s'éveille kopen? Bied vanaf 475!
Stefan Bleekrode (1986) Nederlands Paris s'éveille
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
David Belien - Decoratief Glasontwerp kopen? Bied vanaf 75!
David Belien (1976) Nederlands Decoratief Glasontwerp
Afmetingen26 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jordi Traveria - Ambachtelijk keramiek kopen? Bied vanaf 125!
Jordi Traveria (1975) Spaans Ambachtelijk keramiek
Afmetingen6 x 38 x 34 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Oiva Toikka - Vliegenvanger kopen? Bied vanaf 125!
Oiva Toikka (1931-2019) Fins Vliegenvanger
Afmetingen10 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125