Anton Heyboer (1924-2005) De Danseres
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 43 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 325
1 bieding