kunstkwartier
  5. kunstkwartier

kunstkwartier

Lid sinds 2016 / Utrecht, Nederland

9 aangeboden items / 38 verkochte items

Pieter d' Hont - Zomer, 1947 kopen? Bied vanaf 650!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands Zomer, 1947
TechniekBrons
Afmetingen31 x 49 x 3 cm (h x b x d)
€ 650
Antiquarisch Boek - Travestissement, 12 lithografische modeprenten kopen? Bied vanaf 58!
Antiquarisch boek Travestissement, 12 lithografische modeprenten
TechniekHardcover
Afmetingen45 x 32 cm (h x b)
€ 58
Malte Sartorius - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 140!
Malte Sartorius (1933-2017) Duits Bloemen in vaas
TechniekEts
Afmetingen25 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 140
Jaap Hillenius - Figuur kopen? Bied vanaf 30!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Figuur
TechniekEts
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
TechniekEts
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Anton Heyboer - Kip achter glas kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip achter glas
TechniekLitho
Afmetingen26 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 280
Johan Fabricius - Landschap aan water kopen? Bied vanaf 150!
Johan Fabricius (1899-1981) Nederlands Landschap aan water
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 150
Karel Appel - Bols tenstoonstelling kopen? Bied vanaf 95!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Bols tenstoonstelling
TechniekLitho
Afmetingen97 x 70 cm (h x b)
€ 95
Manuel Kurpershoek - Titel: vierentwintig kopen? Bied vanaf 45!
Manuel Kurpershoek (1952) Nederlands Titel: vierentwintig
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45