kunstmest
  5. kunstmest

kunstmest

Lid sinds 2014 / Utrecht, Nederland

9 aangeboden items / 138 verkochte items

Alfred van Neste - Vrouwen drogen de was -kleuren ets- kopen? Bied vanaf 45!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Vrouwen drogen de was -kleuren ets-
TechniekEts
Afmetingen57 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Mark Witteveen - Wanhoop -ets aquatint 1979- kopen? Bied vanaf 35!
Mark Witteveen (1950) Nederlands Wanhoop -ets aquatint 1979-
TechniekEts
Afmetingen31 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Anna Borst Pauwels - Spelend meisje -potlood tekening 1956- kopen? Bied vanaf 35!
Anna Borst Pauwels (1913-1999) Nederlands Spelend meisje -potlood tekening 1956-
TechniekPotlood
Afmetingen35 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Willy Schermele - Reigers -litho circa 1950- kopen? Bied vanaf 50!
Willy Schermele (1904-1995) Nederlands Reigers -litho circa 1950-
TechniekLitho
Afmetingen38 x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Rein Kamphorst - Nijkerk dorpsgezicht -circa 1960- kopen? Bied vanaf 55!
Rein Kamphorst (1932) Nederlands Nijkerk dorpsgezicht -circa 1960-
Afmetingen42.5 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Brons (Onbekend) - Twee Venus beeldjes -brons- kopen? Bied vanaf 55!
Brons Twee Venus beeldjes -brons-
TechniekBrons
Afmetingen15 x 5 x 3.5 cm (h x b x d)
€ 55
Hans van Dokkum - Alles wel aan boord / voor Bep en Dick -ets 1981- kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Alles wel aan boord / voor Bep en Dick -ets 1981-
TechniekEts
Afmetingen26 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Harmen Meurs - In gebed -houtsnede- kopen? Bied vanaf 65!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands In gebed -houtsnede-
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 65
Maurice Tillieux - Heroic -La Biographic en images- kopen? Bied vanaf 45!
Maurice Tillieux (1922-1978) Belgisch Heroic -La Biographic en images-
TechniekHardcover
Afmetingen32.7 x 25.8 cm (h x b)
€ 45