kunstmest
  5. kunstmest

kunstmest

Lid sinds 2014 / Utrecht, Nederland

3 aangeboden items / 490 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred Elsen - Het Bospad -ets op japans papier 1882- kopen? Bied vanaf 65!
Alfred Elsen - Het Bospad -ets op japans papier 1882-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1900
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- kopen? Bied vanaf 35!
Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1989
Afmetingen31.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst