Lid sinds 2021 / leiden, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Afmetingen | 78 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |