lenteman
  5. lenteman

lenteman

Lid sinds 2012 / Oegstgeest, Nederland

27 aangeboden items / 364 verkochte items

Frans Lebret - Studies van schapen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 70!
Frans Lebret (1820-1909) Nederlands Studies van schapen - Tekeningen
TechniekPotlood
Afmetingen16 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Giesen - Ducdalf - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Jan Giesen (1900-1983) Nederlands Ducdalf - Houtsnede
Afmetingen19 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 45
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Pum Niemeijer (1912-2004) Nederlands Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
TechniekEts
Afmetingen10 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Liggend Naakt - Zeefdruk
Afmetingen37 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Poortenaar - Dean's Yard Westminster - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Dean's Yard Westminster - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Johannes Graadt van Roggen - Den in de duinen bij Groet- Litho kopen? Bied vanaf 80!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Den in de duinen bij Groet- Litho
TechniekLitho
Afmetingen44 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 70!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Dick Elffers - Abstracte figuratie - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands Abstracte figuratie - Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Herman Stammeshaus - Menhirs van Paaseiland I & 2 - Twee Etsen kopen? Bied vanaf 38!
Herman Stammeshaus (1918-1991) Nederlands Menhirs van Paaseiland I & 2 - Twee Etsen
TechniekEts
Afmetingen23 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Lemelerberg - Olieverf op doek
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 200
Jan Cremer - Altai - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940) Nederlands Altai - Zeefdruk
Afmetingen140 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Wonder Woman - Ets
TechniekEts
Afmetingen5 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Akke Sins - Landschap met personen - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Akke Sins (1928) Nederlands Landschap met personen - Ets
TechniekEts
Afmetingen14 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Aan de Dijk - Hindeloopen
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Toon Koster - Wandelende vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!
Toon Koster (1913-1989) Nederlands Wandelende vrouw - Gemengde techniek
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Cor de Wolff - Ruïne - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Cor de Wolff (1889-1963) Nederlands Ruïne - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Tinus de Jongh - Amsterdam in de sneeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Tinus de Jongh (1885-1942) Nederlands Zuid-Afrikaans Amsterdam in de sneeuw - Ets
TechniekEts
Afmetingen21 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Pieter Dupont - Hooiberg met boerderij - Ets op zink kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Hooiberg met boerderij - Ets op zink
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets kopen? Bied vanaf 45!
TechniekEts
Afmetingen10 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Alexander Gerhardus Dieperink - Berglandschappen - 4 Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 28!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands Berglandschappen - 4 Gemengde technieken
Afmetingen13 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Jos van den Berg - Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Elisabeth Posthuma - Vogels voeren in het park - Ets kopen? Bied vanaf 28!
Elisabeth Posthuma (1907-1959) Nederlands Vogels voeren in het park - Ets
TechniekEts
Afmetingen16 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Herman van der Jagt - De Maaier - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De Maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Emiel Hoorne - Well-known and unknown flying object - Houtsneden kopen? Bied vanaf 65!
Emiel Hoorne (1951) Nederlands Well-known and unknown flying object - Houtsneden
Afmetingen50 x 34 cm (h x b)
€ 65