Niet of onleesbaar gesigneerd tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1990
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 50.5 x 87.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 1
1 bieding