loverendale
  5. loverendale

loverendale

Lid sinds 2012 / Roermond, Nederland

13 aangeboden items / 525 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)
13 aangeboden items door deze verkoper
Kuno Brinks - SPAARNDAMMERDIJK kopen? Bied vanaf 60!
Kuno Brinks - SPAARNDAMMERDIJKGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1938
TechniekEts
Afmetingen26 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Carl Rabus - NAAKT kopen? Bied vanaf 30!
Carl Rabus - NAAKTGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1958
Afmetingen32 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Noordhoek - LANDSCHAP BIJ MONTAGNETTES kopen? Bied vanaf 40!
Wim Noordhoek - LANDSCHAP BIJ MONTAGNETTESGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1955
Afmetingen29 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Jenny Dalenoord - DE STOET kopen? Bied vanaf 45!
Jenny Dalenoord - DE STOETGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1953
Afmetingen31 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Daniel den Dikkenboer - STILLEVEN MET FRUIT EN AARDEWERK kopen? Bied vanaf 40!
Daniel den Dikkenboer - STILLEVEN MET FRUIT EN AARDEWERKGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hubert P. Sluis - ZELFPORTRET MET BOLHOED kopen? Bied vanaf 25!
Hubert P. Sluis - ZELFPORTRET MET BOLHOEDGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1965
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 40!
Meijer Bleekrode - SALOMON RODRIGUES DE MIRANDA WETHOUDER VAN AMSTERDAMGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1929
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Metten Koornstra - BOSGEZICHT kopen? Bied vanaf 30!
Metten Koornstra - BOSGEZICHTGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1953
TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - LANDSCHAP ZUID FRANKRIJK kopen? Bied vanaf 45!
Harry van Kruiningen - LANDSCHAP ZUID FRANKRIJKGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1946
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Philip Zilcken - MOSKEE kopen? Bied vanaf 40!
Philip Zilcken - MOSKEEGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
TechniekEts
Afmetingen10.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - BINNENHOF DEN HAAG kopen? Bied vanaf 30!
Hendrikus Roodenburg - BINNENHOF DEN HAAGGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1928
TechniekEts
Afmetingen36 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wout van Heusden - ONTMOETING kopen? Bied vanaf 50!
Wout van Heusden - ONTMOETINGGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloverendale
Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen18.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst