lowracer
  5. lowracer

lowracer

Lid sinds 2019 / eindhoven, Nederland

9 aangeboden items / 169 verkochte items

Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 499
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 499
Henk Vierveijzer - Geen titel kopen? Bied vanaf 395!
Henk Vierveijzer (1950) Nederlands Geen titel
Afmetingen153 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Karel Appel - Big head Coming down kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Big head Coming down
TechniekKeramiek
€ 499
Lucebert - Geen titel kopen? Bied vanaf 299!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 299
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 525!
TechniekKeramiek
€ 525
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 525!
TechniekKeramiek
€ 525