marilyn_de
  5. marilyn_de

marilyn_de

Lid sinds 2006 / Kronberg, Duitsland

57 aangeboden items / 140 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
57 aangeboden items door deze verkoper
Laatste
kans
Jonathan Meese - Kunstpostkarte Mao, rückseitig signiert J Meese 07, gezackter Rand kopen? Bied vanaf 280!
Jonathan Meese - Kunstpostkarte Mao, rückseitig signiert J Meese 07, gezackter Rand

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2007
Afmetingen14 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sam Taylor-Wood - Crying men (Ray Winstone) Farblitho von 2004, ca. 54 x 76 cm, handsigniert kopen? Bied vanaf 210!
Sam Taylor-Wood - Crying men (Ray Winstone) Farblitho von 2004, ca. 54 x 76 cm, handsigniert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Peter Doig - Haus der Bilder kopen? Bied vanaf 1250!
Peter Doig - Haus der Bilder

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Albert Oehlen - Stier, 1980, Farbige Orginal-Lithographie, handsigniert kopen? Bied vanaf 300!
Albert Oehlen - Stier, 1980, Farbige Orginal-Lithographie, handsigniert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal80
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roni Horn - Portrait of an image kopen? Bied vanaf 250!
Roni Horn - Portrait of an image

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2013
TechniekOffset
Afmetingen54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helmut Newton - "Berlin Nude, 1976, Vintage, handsigniert, Fotolitho kopen? Bied vanaf 600!
Helmut Newton - "Berlin Nude, 1976, Vintage, handsigniert, Fotolitho

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Greg Gorman - Portrait-Foto von Dustin Hoffman, signiert von Dustin Hofffman kopen? Bied vanaf 410!
Greg Gorman - Portrait-Foto von Dustin Hoffman, signiert von Dustin Hofffman

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen25 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jonathan Meese - Rarität:"Hilfe, wir werden feilgeboten", Jonathan Meese auf D.Richter-Grafik kopen? Bied vanaf 210!
Jonathan Meese - Rarität:"Hilfe, wir werden feilgeboten", Jonathan Meese auf D.Richter-Grafik

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2005
TechniekOffset
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Thomas Ruff - phg.s.01 kopen? Bied vanaf 800!
Thomas Ruff - phg.s.01

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2020
TechniekC-Print
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Larry Clark - Farbphoto aus der Mystery Print Serie, Unikat - Signatur ist gestempelt kopen? Bied vanaf 333!
Larry Clark - Farbphoto aus der Mystery Print Serie, Unikat - Signatur ist gestempelt

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
John Baldessari - Hot Tub - Lithographie, nummeriert, stempelsigniert kopen? Bied vanaf 400!
John Baldessari - Hot Tub - Lithographie, nummeriert, stempelsigniert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2016
TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 34.3 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Richard Prince - Richard Prince handsigniertes Grossplakat Cowboys kopen? Bied vanaf 650!
Richard Prince - Richard Prince handsigniertes Grossplakat Cowboys

Affiches

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

TechniekOffset
Afmetingen138 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Carsten Nicolai - Diptychon Carsten Nicolai - master a und b - zwei Fotos kopen? Bied vanaf 450!
Carsten Nicolai - Diptychon Carsten Nicolai - master a und b - zwei Fotos

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2006
Afmetingen38.7 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Sterling Ruby - SUNRISE kopen? Bied vanaf 800!
Sterling Ruby - SUNRISE

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2019
TechniekDigitale Print
Afmetingen27.9 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Thomas Scheibitz - Farbradierung und Aquatinta, handsigniert kopen? Bied vanaf 300!
Thomas Scheibitz - Farbradierung und Aquatinta, handsigniert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
Aftersale
Richard Serra - The drowned and the saved - handsignierte Photo Edition Auflage 100 kopen? Bied vanaf 790!
Richard Serra - The drowned and the saved - handsignierte Photo Edition Auflage 100

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1992
Afmetingen17.5 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Peter Halley - Contamination I, 2002, XX/100 signiert, Siebdruck und Litho kopen? Bied vanaf 590!
Peter Halley - Contamination I, 2002, XX/100 signiert, Siebdruck und Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2002
Afmetingen80 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jörg Immendorff - BILD-Edition, "Mensch 2000", ca. 57 x 40 cm, handsigniert am 8.April 2000 kopen? Bied vanaf 200!
Jörg Immendorff - BILD-Edition, "Mensch 2000", ca. 57 x 40 cm, handsigniert am 8.April 2000

Kunstboeken

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2000
TechniekGesigneerd boek
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
John Kacere - Fotorealistische Offset-Lithographie, handsigniert John Kacere kopen? Bied vanaf 350!
John Kacere - Fotorealistische Offset-Lithographie, handsigniert John Kacere

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

TechniekLitho
Afmetingen71.2 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jock Sturges - Danielle, Monatlivet 1995 kopen? Bied vanaf 1200!
Jock Sturges - Danielle, Monatlivet 1995

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1995
Afmetingen20 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Matthias Weischer - Matthias Weischer, Untitled, 2004, Zeichnung auf Karton, signiert, WVZ 231 kopen? Bied vanaf 900!
Matthias Weischer - Matthias Weischer, Untitled, 2004, Zeichnung auf Karton, signiert, WVZ 231

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2004
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
Aftersale
Gerhard Richter - Kunstpostkarte Motiv Aladin handsigniert mit schwarzem Filzstift kopen? Bied vanaf 300!
Gerhard Richter - Kunstpostkarte Motiv Aladin handsigniert mit schwarzem Filzstift

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Georg Herold - handsigniert: Kippenberger übermalt von Georg Herold,Unikat, Übermalung auf Fotobuch kopen? Bied vanaf 700!
Georg Herold - handsigniert: Kippenberger übermalt von Georg Herold,Unikat, Übermalung auf Fotobuch

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Jonathan Meese - Meese in Frauenkleidern, signiert, teils farbig übermalt kopen? Bied vanaf 340!
Jonathan Meese - Meese in Frauenkleidern, signiert, teils farbig übermalt

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Stephen Shore - Bridger Canyon Montana 17. Juni 2018 kopen? Bied vanaf 400!
Stephen Shore - Bridger Canyon Montana 17. Juni 2018

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2018
TechniekC-Print
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter Doig - Ex libris plus Buch The wonders of skiing kopen? Bied vanaf 950!
Peter Doig - Ex libris plus Buch The wonders of skiing

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ugo Rondinone - I Don't Live Here Anymore, handsigniertes C-Print XX/100 kopen? Bied vanaf 750!
Ugo Rondinone - I Don't Live Here Anymore, handsigniertes C-Print XX/100

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2002
TechniekC-Print
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Gerhard Richter - Von Gerhard Richter signiertes Portraitphoto auf Agfa kopen? Bied vanaf 1200!
Gerhard Richter - Von Gerhard Richter signiertes Portraitphoto auf Agfa

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Markus Lüpertz - Lüpertz-Zeichnung,orginal signiert kopen? Bied vanaf 400!
Markus Lüpertz - Lüpertz-Zeichnung,orginal signiert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Jacques Olivar - Long way home, große, signierte Farbphotographie kopen? Bied vanaf 900!
Jacques Olivar - Long way home, große, signierte Farbphotographie

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2008
TechniekC-Print
Afmetingen80 cm x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Baron Wolman - Pink Floyd 1967, Abzug 2010, handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Baron Wolman - Pink Floyd 1967, Abzug 2010, handsigniert

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Robert Mapplethorpe - Orginal-Signatur Louise Bourgeois auf Robert Mapplethorpe-Repro-Foto kopen? Bied vanaf 350!
Robert Mapplethorpe - Orginal-Signatur Louise Bourgeois auf Robert Mapplethorpe-Repro-Foto

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Jonathan Meese - "Borcharts Love", Orginalzeichung, handsigniert und datiert kopen? Bied vanaf 700!
Jonathan Meese - "Borcharts Love", Orginalzeichung, handsigniert und datiert

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2009
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29.7 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jeff Koons - Bear and Policeman-handsigniert- Pressefoto auf Fuji Color kopen? Bied vanaf 990!
Jeff Koons - Bear and Policeman-handsigniert- Pressefoto auf Fuji Color

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Afmetingen25.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jonathan Meese - Meese, signierte und handschriftlich ergänzte Einladung kopen? Bied vanaf 300!
Jonathan Meese - Meese, signierte und handschriftlich ergänzte Einladung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Jonathan Meese - Portraitzeichnung, handsigniert, datiert, auf dünnem Karton, gerahmt kopen? Bied vanaf 500!
Jonathan Meese - Portraitzeichnung, handsigniert, datiert, auf dünnem Karton, gerahmt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Marina Abramovic - Hands as energy receivers - Photo - handsigniert, nummeriert kopen? Bied vanaf 1500!
Marina Abramovic - Hands as energy receivers - Photo - handsigniert, nummeriert

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2014
TechniekDigitale Print
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
Aftersale
Tracey Emin - Sixteen - Glicée Print - 35/100- vergriffen - mit signiertem Buch in Box kopen? Bied vanaf 1200!
Tracey Emin - Sixteen - Glicée Print - 35/100- vergriffen - mit signiertem Buch in Box

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2013
TechniekGemengde techniek
Afmetingen25.4 cm x 20.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Isa Genzken - Isa Genzken - Ohne Titel - 45 x 32 cm - stempelsigniert und nummeriert kopen? Bied vanaf 250!
Isa Genzken - Isa Genzken - Ohne Titel - 45 x 32 cm - stempelsigniert und nummeriert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2016
TechniekComputerprint
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Nicole Eisenman - Monster Movie kopen? Bied vanaf 900!
Nicole Eisenman - Monster Movie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2020
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Daniel Richter - Hundewasser kopen? Bied vanaf 950!
Daniel Richter - Hundewasser

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2006
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Helmut Newton - "Capri at Night; handsigniert Helmut Newton, 1980 kopen? Bied vanaf 560!
Helmut Newton - "Capri at Night; handsigniert Helmut Newton, 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 26 cm (h x b)
Aftersale
Stefanie Schneider - Polaroid Unikat 1/1, untitled (Selbstbildnis) WVZ 18755 von 2005 kopen? Bied vanaf 559!
Stefanie Schneider - Polaroid Unikat 1/1, untitled (Selbstbildnis) WVZ 18755 von 2005

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2005
TechniekPolaroid
Afmetingen9 cm x 10 cm (h x b)
Aftersale
Annette Kelm - c-print, XX/100, handsigniert, nummeriert, vergrifffen kopen? Bied vanaf 525!
Annette Kelm - c-print, XX/100, handsigniert, nummeriert, vergrifffen

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Thomas Ruff - Doppelportrait, handsigniert auf xl-Kunstporstkarte kopen? Bied vanaf 196!
Thomas Ruff - Doppelportrait, handsigniert auf xl-Kunstporstkarte

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Aftersale
Martin Eder - female warrior, Photoprint auf Bütten, X/30, handsigniert kopen? Bied vanaf 679!
Martin Eder - female warrior, Photoprint auf Bütten, X/30, handsigniert

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2016
TechniekGemengde techniek
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Matthew Barney - Cremaster 5 , handsigniert, Siebdruck, XX/200 kopen? Bied vanaf 630!
Matthew Barney - Cremaster 5 , handsigniert, Siebdruck, XX/200

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1997
Afmetingen83.8 cm x 59.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Stefanie Schneider - "Radha", Lumasec in Polaroidformat, 8x10,7x0,5cm, Multiple unter Glas, fertig zum Hängen kopen? Bied vanaf 175!
Stefanie Schneider - "Radha", Lumasec in Polaroidformat, 8x10,7x0,5cm, Multiple unter Glas, fertig zum Hängen

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2007
TechniekPolaroid
Aftersale
Jonathan Meese - "Für Ron" Orginal-Zeichnung auf Karton, handsigniert und datiert kopen? Bied vanaf 420!
Jonathan Meese - "Für Ron" Orginal-Zeichnung auf Karton, handsigniert und datiert

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

TechniekStift
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Laszlo Moholy-Nagy - Fotografie vom Orginal-Motiv, monogrammiert von Hattula Moholy-Nagy kopen? Bied vanaf 210!
Laszlo Moholy-Nagy - Fotografie vom Orginal-Motiv, monogrammiert von Hattula Moholy-Nagy

Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal