marilyn_de
  5. marilyn_de

marilyn_de

Lid sinds 2006 / Kronberg, Duitsland

43 aangeboden items / 142 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
43 aangeboden items door deze verkoper
Markus Lüpertz - Lüpertz-Zeichnung, original, signiert kopen? Bied vanaf 360!
Markus Lüpertz - Lüpertz-Zeichnung, original, signiertTekening / Aquarel

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

TechniekStift
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Mapplethorpe - Gefälligkeitssignatur Louise Bourgeois auf Robert Mapplethorpe-Repro-Foto kopen? Bied vanaf 300!
Robert Mapplethorpe - Gefälligkeitssignatur Louise Bourgeois auf Robert Mapplethorpe-Repro-FotoFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

TechniekDigitale Print
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Guðmundur Erro - Swordslady, 2001, handsigniert kopen? Bied vanaf 450!
Guðmundur Erro - Swordslady, 2001, handsigniertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 56.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Guðmundur Erro - Riesenblatt:"Forgotten future", handsigniert kopen? Bied vanaf 565!
Guðmundur Erro - Riesenblatt:"Forgotten future", handsigniertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Afmetingen100 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Douglas Gordon - Set von drei Fotografien, eine davon handsigniert , Aufl. 100 kopen? Bied vanaf 630!
Douglas Gordon - Set von drei Fotografien, eine davon handsigniert , Aufl. 100Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2011
TechniekC-Print
Afmetingen34 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sam Taylor-Wood - Crying men (Ray Winstone), handsigniert kopen? Bied vanaf 190!
Sam Taylor-Wood - Crying men (Ray Winstone), handsigniertAffiches

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2004
TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Rarität:"Hilfe, wir werden feilgeboten", Jonathan Meese auf D.Richter-Grafik kopen? Bied vanaf 190!
Jonathan Meese - Rarität:"Hilfe, wir werden feilgeboten", Jonathan Meese auf D.Richter-GrafikGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2005
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Louise Lawler - Discernible difference kopen? Bied vanaf 600!
Louise Lawler - Discernible differenceGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2010
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen20 cm x 25.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - Polaroid / Unikat 1/1 "Untitled (two girls) WVZ 18725.01 kopen? Bied vanaf 510!
Stefanie Schneider - Polaroid / Unikat 1/1 "Untitled (two girls) WVZ 18725.01Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2005
TechniekPolaroid
Afmetingen10 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - Polaroid Unikat 1/1, untitled (Selbstbildnis) WVZ 18755 von 2005 kopen? Bied vanaf 470!
Stefanie Schneider - Polaroid Unikat 1/1, untitled (Selbstbildnis) WVZ 18755 von 2005Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2005
TechniekPolaroid
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Annette Kelm - C-print, XX/100, handsigniert, nummeriert, vergrifffen kopen? Bied vanaf 475!
Annette Kelm - C-print, XX/100, handsigniert, nummeriert, vergrifffenFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2013
TechniekC-Print
Afmetingen25.3 cm x 30.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Matthew Barney - Cremaster 5 , handsigniert, Siebdruck, XX/200 kopen? Bied vanaf 550!
Matthew Barney - Cremaster 5 , handsigniert, Siebdruck, XX/200Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1997
Afmetingen83.8 cm x 59.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Georg Herold - handsigniert: Kippenberger übermalt von Georg Herold,Unikat, Übermalung auf Fotobuch kopen? Bied vanaf 700!
Georg Herold - handsigniert: Kippenberger übermalt von Georg Herold,Unikat, Übermalung auf FotobuchBijzondere Uitgaves

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Stephen Shore - Bridger Canyon Montana 17. Juni 2018 kopen? Bied vanaf 400!
Stephen Shore - Bridger Canyon Montana 17. Juni 2018Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2018
TechniekC-Print
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ugo Rondinone - I Don't Live Here Anymore, handsigniertes C-Print XX/100 kopen? Bied vanaf 750!
Ugo Rondinone - I Don't Live Here Anymore, handsigniertes C-Print XX/100Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2002
TechniekC-Print
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerhard Richter - Von Gerhard Richter signiertes Portraitphoto auf Agfa kopen? Bied vanaf 1200!
Gerhard Richter - Von Gerhard Richter signiertes Portraitphoto auf AgfaFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jacques Olivar - Long way home, große, signierte Farbphotographie kopen? Bied vanaf 900!
Jacques Olivar - Long way home, große, signierte FarbphotographieFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2008
TechniekC-Print
Afmetingen80 cm x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Baron Wolman - Pink Floyd 1967, Abzug 2010, handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Baron Wolman - Pink Floyd 1967, Abzug 2010, handsigniertFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jeff Koons - Bear and Policeman-handsigniert- Pressefoto auf Fuji Color kopen? Bied vanaf 990!
Jeff Koons - Bear and Policeman-handsigniert- Pressefoto auf Fuji ColorFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen25.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marina Abramovic - Hands as energy receivers - Photo - handsigniert, nummeriert kopen? Bied vanaf 1500!
Marina Abramovic - Hands as energy receivers - Photo - handsigniert, nummeriertFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2014
TechniekDigitale Print
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
Tracey Emin - Sixteen - Glicée Print - 35/100- vergriffen - mit signiertem Buch in Box kopen? Bied vanaf 1200!
Tracey Emin - Sixteen - Glicée Print - 35/100- vergriffen - mit signiertem Buch in BoxFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2013
TechniekFotocollage
Afmetingen25.4 cm x 20.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Isa Genzken - Isa Genzken - Ohne Titel - 45 x 32 cm - stempelsigniert und nummeriert kopen? Bied vanaf 250!
Isa Genzken - Isa Genzken - Ohne Titel - 45 x 32 cm - stempelsigniert und nummeriertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2016
TechniekComputerprint
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicole Eisenman - Monster Movie kopen? Bied vanaf 900!
Nicole Eisenman - Monster MovieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2020
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helmut Newton - "Capri at Night; handsigniert Helmut Newton, 1980 kopen? Bied vanaf 560!
Helmut Newton - "Capri at Night; handsigniert Helmut Newton, 1980Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 26 cm (h x b)
Thomas Ruff - Doppelportrait, handsigniert auf xl-Kunstporstkarte kopen? Bied vanaf 196!
Thomas Ruff - Doppelportrait, handsigniert auf xl-KunstporstkarteGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Martin Eder - female warrior, Photoprint auf Bütten, X/30, handsigniert kopen? Bied vanaf 679!
Martin Eder - female warrior, Photoprint auf Bütten, X/30, handsigniertFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2016
TechniekFotocollage
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - "Radha", Lumasec in Polaroidformat, 8x10,7x0,5cm, Multiple unter Glas, fertig zum Hängen kopen? Bied vanaf 175!
Stefanie Schneider - "Radha", Lumasec in Polaroidformat, 8x10,7x0,5cm, Multiple unter Glas, fertig zum HängenFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2007
TechniekPolaroid
Laszlo Moholy-Nagy - Fotografie vom Orginal-Motiv, monogrammiert von Hattula Moholy-Nagy kopen? Bied vanaf 210!
Laszlo Moholy-Nagy - Fotografie vom Orginal-Motiv, monogrammiert von Hattula Moholy-NagyFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Tauba Auerbach - Set von 2 c-prints, Aufl. nur 50, handsigniert, datiert, nummeriert auf einer der Arbeiten kopen? Bied vanaf 630!
Tauba Auerbach - Set von 2 c-prints, Aufl. nur 50, handsigniert, datiert, nummeriert auf einer der ArbeitenFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Günther Förg - Barcelona Pavillon Fotografie von 1989 handsigniert kopen? Bied vanaf 400!
Günther Förg - Barcelona Pavillon Fotografie von 1989 handsigniertFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1989
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Greg Gorman - Portrait-Foto von Dustin Hoffman, signiert von Dustin Hofffman kopen? Bied vanaf 370!
Greg Gorman - Portrait-Foto von Dustin Hoffman, signiert von Dustin HofffmanFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Afmetingen25 cm x 20.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Kunstpostkarte Mao, rückseitig signiert J Meese 07, gezackter Rand kopen? Bied vanaf 250!
Jonathan Meese - Kunstpostkarte Mao, rückseitig signiert J Meese 07, gezackter RandAffiches

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2007
TechniekOffset
Afmetingen14 cm x 21 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Kunstpostkarte, Meese in Frauenkleidern, signiert, teils farbig übermalt kopen? Bied vanaf 300!
Jonathan Meese - Kunstpostkarte, Meese in Frauenkleidern, signiert, teils farbig übermaltPrenten & Uitgaves

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

TechniekOffset
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Totenkopf und eisernes Kreuz- ausdrucksstarke Zeichnung, handsigniert, datiert kopen? Bied vanaf 540!
Jonathan Meese - Totenkopf und eisernes Kreuz- ausdrucksstarke Zeichnung, handsigniert, datiertTekening / Aquarel

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2006
TechniekStift
Afmetingen21 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - Unikat / Polaroid 1/1 "Untitled" von 2005 kopen? Bied vanaf 380!
Stefanie Schneider - Unikat / Polaroid 1/1 "Untitled" von 2005Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2005
TechniekPolaroid
Afmetingen9 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roni Horn - Portrait of an image kopen? Bied vanaf 250!
Roni Horn - Portrait of an imageGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2013
TechniekOffset
Afmetingen54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Richter - Hundewasser kopen? Bied vanaf 950!
Daniel Richter - HundewasserGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2006
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Doig - Haus der Bilder kopen? Bied vanaf 1250!
Peter Doig - Haus der BilderGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Serra - The drowned and the saved - handsignierte Photo Edition Auflage 100 kopen? Bied vanaf 790!
Richard Serra - The drowned and the saved - handsignierte Photo Edition Auflage 100Fotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1992
Afmetingen17.5 cm x 20.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helmut Newton - "Berlin Nude, 1976, Vintage, handsigniert, Fotolitho kopen? Bied vanaf 540!
Helmut Newton - "Berlin Nude, 1976, Vintage, handsigniert, FotolithoFotografie

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Doig - Ex libris plus Buch The wonders of skiing kopen? Bied vanaf 855!
Peter Doig - Ex libris plus Buch The wonders of skiingGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Oehlen - Stier, Farbige Original-Lithographie, handsigniert kopen? Bied vanaf 270!
Albert Oehlen - Stier, Farbige Original-Lithographie, handsigniertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst