Gerrit Hendrik Göbell (1786-1833) "Winterlandschap" - Olieverf op doek
Afmetingen | 45 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.995