michaelvanheck
  5. michaelvanheck

michaelvanheck

Lid sinds 2012 / Den Haag, Nederland

1 aangeboden items / 298 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Nico Pot - Six attempt to make a square kopen? Bied vanaf 35!
Nico Pot - Six attempt to make a square

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormichaelvanheck

Eindtijd12-06-2022 om 20:46

Jaartal1982
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst