Gea Karhof (1945) Gaudi in Egypte
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 54 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60