Gerti Bierenbroodspot (1940) Fallen Head / Baalbek (GROOT)
Techniek | Litho |
Afmetingen | 112 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 175