Lid sinds 2017 / Obbicht, Nederland
14 aangeboden items / 139 verkochte items
Afmetingen | 8 x 13.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 124 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 12 x 13 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 15.5 x 14 x 5.6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 18.5 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 2.2 x 10.5 cm (h x b) |
Afmetingen | 20 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 45 x 34 x 56.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 33 x 13.5 cm (h x b) |
Afmetingen | 82 x 122 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 54 x 42.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 11.3 x 14.2 x 12.8 cm (h x b x d) |