Lid sinds 2014 / Den Haag, Nederland
8 aangeboden items / 14 verkochte items
Afmetingen | 80 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 92 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 79 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Drager | Paneel |