pief55
  5. pief55

pief55

Lid sinds 2014 / Den Haag, Nederland

8 aangeboden items / 14 verkochte items

Jan Rijlaarsdam - Impressie van het leven aan de gracht kopen? Bied vanaf 450!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Impressie van het leven aan de gracht
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Dolf Hartsuiker - INTROSPECTIE (I) kopen? Bied vanaf 250!
Dolf Hartsuiker (1943) Nederlands INTROSPECTIE (I)
Afmetingen92 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Dolf Hartsuiker - INTROSPECTIE (II) kopen? Bied vanaf 250!
Dolf Hartsuiker (1943) Nederlands INTROSPECTIE (II)
Afmetingen92 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Dolf Hartsuiker - INTROSPECTIE (III) kopen? Bied vanaf 250!
Dolf Hartsuiker (1943) Nederlands INTROSPECTIE (III)
Afmetingen92 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Dolf Hartsuiker - INTROSPECTIE (IV) kopen? Bied vanaf 250!
Dolf Hartsuiker (1943) Nederlands INTROSPECTIE (IV)
Afmetingen92 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Anke Sinninghe-ter Gast - DE KOETS kopen? Bied vanaf 50!
Anke Sinninghe-ter Gast (1909) Nederlands DE KOETS
TechniekHoutskool
Afmetingen79 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ton Gouka - 100 X 100 FANTASIE PRIKKELAAR kopen? Bied vanaf 50!
Ton Gouka (1940) Nederlands 100 X 100 FANTASIE PRIKKELAAR
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
DragerPaneel
€ 50