ruud-dj
  5. ruud-dj

ruud-dj

Lid sinds 2019 / Ezinge, Nederland

12 aangeboden items / 116 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)
12 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Jan van der Zee - Abstracte linosnede kopen? Bied vanaf 220!
Jan van der Zee - Abstracte linosnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1988
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ru van Rossem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Ru van Rossem - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1953
TechniekEts
Afmetingen12 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Bert Bouman - Houtsnede 'Hemelvaart winter '44 - '45' kopen? Bied vanaf 55!
Bert Bouman - Houtsnede 'Hemelvaart winter '44 - '45'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1945
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Espen Hagen - Indiaan kopen? Bied vanaf 300!
Espen Hagen - Indiaan

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal2004
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Laetitia de Haas - Place de la Fontaine kopen? Bied vanaf 50!
Laetitia de Haas - Place de la Fontaine

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Bengt Lindstrom - Grote zwart wit ets kopen? Bied vanaf 230!
Bengt Lindstrom - Grote zwart wit ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

TechniekEts
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Han Boskamp - Hout/linosnede 'Bos' kopen? Bied vanaf 65!
Han Boskamp - Hout/linosnede 'Bos'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1925
Afmetingen34 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Aftersale
Hannes Postma - Ets (zonder titel) kopen? Bied vanaf 25!
Hannes Postma - Ets (zonder titel)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Leon Spierenburg - Stad ll kopen? Bied vanaf 650!
Leon Spierenburg - Stad ll

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1981
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!
Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket'

Geplaatst doorruud-dj

Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 570!
Karel Appel - Kleurets zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst