sjefvandervoort
  5. sjefvandervoort

sjefvandervoort

Lid sinds 2017 / Asten, Nederland

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper
Sjef van der Voort - Abdij van Postel kopen? Bied vanaf 125!
Sjef van der Voort - Abdij van Postel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorsjefvandervoort

Eindtijd 09-10-2022 om 22:05

Jaartal1987
TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sjef van der Voort - Watermolen kopen? Bied vanaf 125!
Sjef van der Voort - Watermolen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorsjefvandervoort

Eindtijd 09-10-2022 om 22:05

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst