sjefvandervoort
  5. sjefvandervoort

sjefvandervoort

Lid sinds 2017 / Asten, Nederland

2 aangeboden items / 7 verkochte items

Sjef van der Voort - Liggend model in lingerie kopen? Bied vanaf 65!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Liggend model in lingerie
TechniekAquarel
Afmetingen25 x 38 cm (h x b)
€ 65
Sjef van der Voort - Meisje voor de spiegel kopen? Bied vanaf 95!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Meisje voor de spiegel
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95