streetandartgallery
  5. streetandartgallery

streetandartgallery

Lid sinds 2021 / Antwerpen, België

4 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Bambi - Lady Di kopen? Bied vanaf 280!
Bambi - Lady Di

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorstreetandartgallery

Jaartal2020
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Shepard Fairey - Justice Woman (Blue) kopen? Bied vanaf 190!
Shepard Fairey - Justice Woman (Blue)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2021
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Shepard Fairey - High Cost of Free Speech kopen? Bied vanaf 240!
Shepard Fairey - High Cost of Free Speech

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2021
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Banksy - Love Welcomes "Welcome Mat" kopen? Bied vanaf 1450!
Banksy - Love Welcomes "Welcome Mat"

3D Multiples & Objecten

TechniekKunststof
Afmetingen60 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt