svalbardart
  5. svalbardart

svalbardart

Lid sinds 2010 / Vesteralen / Varmland, Nederland

4 aangeboden items / 1379 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Jörg Remé - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Figuur met vlag, tulpen, molen kopen? Bied vanaf 9!
Jörg Remé - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Figuur met vlag, tulpen, molen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal1983
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 10!
Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Raul ISIDRO - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 9!
Raul ISIDRO - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dodog Soeseno - Handgesigneerde zeefdruk: Fortune 9 kopen? Bied vanaf 6!
Dodog Soeseno - Handgesigneerde zeefdruk: Fortune 9

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst