Pieter Celie (1942) 'Automobiel' (ingelijste litho)
Techniek | Litho |
Afmetingen | 59 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 320