toveko1
  5. toveko1

toveko1

Lid sinds 2020 / HENGELO OV, Nederland

2 aangeboden items / 70 verkochte items

Pieter Celie - 'Automobiel' (ingelijste litho) kopen? Bied vanaf 320!
Pieter Celie (1942) Nederlands 'Automobiel' (ingelijste litho)
TechniekLitho
Afmetingen59 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 320
Jeanne Beenackers - tweetal kopen? Bied vanaf 15!
Jeanne Beenackers (1946-2012) Nederlands tweetal
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 15
1 bieding