Lid sinds 2011 / hengelo, Nederland
3 aangeboden items / 6 verkochte items
Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 24 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 23 x 20 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 868 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |