uddeheden
  5. uddeheden

uddeheden

Lid sinds 2011 / hengelo, Nederland

3 aangeboden items / 6 verkochte items

Agatha Zethraeus - Oude Waal met oude kerk Amsterdam kopen? Bied vanaf 600!
Agatha Zethraeus (1872-1966) Nederlands Oude Waal met oude kerk Amsterdam
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Peter Nagel - Zeefdrukken kopen? Bied vanaf 25!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Zeefdrukken
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
PGH Elektro - Design lamp kopen? Bied vanaf 75!
PGH Elektro (1958-1972) Duits Design lamp
Afmetingen23 x 20 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht868 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75