vanPaassen
  5. vanPaassen

vanPaassen

Lid sinds 2018 / Zaandam, Nederland

2 aangeboden items / 50 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper
Peter Klashorst - Wuppy kopen? Bied vanaf 75!
Peter Klashorst - Wuppy

Geplaatst doorvanPaassen

Eindtijd 01-10-2022 om 21:13

Jaartal2012
Afmetingen50 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joost van der Toorn - Lady sculpture (in originele doos) kopen? Bied vanaf 160!
Joost van der Toorn - Lady sculpture (in originele doos)

Beeld / Object

Geplaatst doorvanPaassen

Eindtijd 01-10-2022 om 21:15

Jaartal2007
TechniekKeramiek
Afmetingen29 cm x 19 cm x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd