Nadya Tolokonnikova (1989) Handpainted Balaclava
Techniek | Overig |
Afmetingen | 38 x 19 x 1 cm (h x b x d) |
Huidig bod
€ 175
1 bieding
Lid sinds 2018 / Zaandam, Nederland
/ 65 verkochte items
Techniek | Overig |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 25 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 2 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 26 x 10 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |