vanPaassen
  5. vanPaassen

vanPaassen

Lid sinds 2018 / Zaandam, Nederland

/ 65 verkochte items

Nadya Tolokonnikova - Handpainted Balaclava kopen? Bied vanaf 175!
Nadya Tolokonnikova (1989) Russisch Handpainted Balaclava
TechniekOverig
Afmetingen38 x 19 x 1 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 175
1 bieding
Takeru Amano - Ball #1 (Astro Girl incl CoA) kopen? Bied vanaf 250!
Takeru Amano (1977) Japans Ball #1 (Astro Girl incl CoA)
TechniekKunststof
Afmetingen25 x 25 x 25 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jean-Michel Basquiat - UNIQLO bord incl. originele doos kopen? Bied vanaf 99!
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Amerikaans UNIQLO bord incl. originele doos
TechniekKeramiek
Afmetingen2 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 99
Bram Ellens - Apping Glow in the Dark Gnome - the White Edition kopen? Bied vanaf 250!
Bram Ellens (1978) Nederlands Apping Glow in the Dark Gnome - the White Edition
TechniekKunststof
Afmetingen26 x 10 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Herman Brood - z.t. (handgesigneerde zeefdruk op canvas) kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands z.t. (handgesigneerde zeefdruk op canvas)
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 499
Paul Blanca - Moordenaar in Spanje (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands Moordenaar in Spanje (handgesigneerd)
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100