vlart
  5. vlart

vlart

Lid sinds 2020 / Sint-Eloois-Vijve, België

2 aangeboden items / 17 verkochte items

Roger Wittevrongel - Atelierwand met 4 schilderijen kopen? Bied vanaf 240!
Roger Wittevrongel (1933) Belgisch Atelierwand met 4 schilderijen
TechniekAquarel
Afmetingen48.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 240
Georges Lemmen - Lezende dames kopen? Bied vanaf 220!
Georges Lemmen (1865-1916) Belgisch Lezende dames
Afmetingen30 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220