Lid sinds 2020 / Sint-Eloois-Vijve, België
2 aangeboden items / 17 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 48.5 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 30 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |