Lid sinds 2014 / EEMNES, Nederland
2 aangeboden items / 4 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 38.5 x 14 x 2.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 900 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |