woerro
  5. woerro

woerro

Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland

/ 445 verkochte items

Gustavsberg - Aardewerken baby Meerkoet ontwerp Paul Hoff jaren'60 - Archipelago serie kopen? Bied vanaf 50!
Gustavsberg (1825) Zweeds Aardewerken baby Meerkoet ontwerp Paul Hoff jaren'60 - Archipelago serie
Afmetingen6.5 x 9 x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Peter Diem - Keramisch object afbeelding koe - Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 65!
Peter Diem (1945) Nederlands Keramisch object afbeelding koe - Schoonhoven keramiek
TechniekKeramiek
Afmetingen32 x 30 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65