wouwer
  5. wouwer

wouwer

Lid sinds 2014 / aerdenhout, Nederland

2 aangeboden items / 20 verkochte items

2 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Bob Immink - onbekend kopen? Bied vanaf 275!
Bob Immink - onbekend

Geplaatst doorwouwer

Eindtijd12-05-2022 om 19:26

Afmetingen72 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Johannes Mauritz Jansen - Boomrijk landschap met marskramer kopen? Bied vanaf 975!
Johannes Mauritz Jansen - Boomrijk landschap met marskramer

Geplaatst doorwouwer

Eindtijd15-05-2022 om 19:07

Jaartal1842
Afmetingen50 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst