Lid sinds 2012 / den haag, Nederland
7 aangeboden items / 20 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 48 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 33 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 17 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |