zioni
  5. zioni

zioni

Lid sinds 2012 / den haag, Nederland

/ 20 verkochte items

Joop van Leeuwen - Bollenveld kopen? Bied vanaf 450!
Joop van Leeuwen (1962) Nederlands Bollenveld
Afmetingen33 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
Johan Adriaan Smit - Bellona kopen? Bied vanaf 40!
Johan Adriaan Smit (1945-2002) Nederlands Bellona
TechniekLitho
Afmetingen48 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Simon Moulijn - Landgoed Ockenburgh kopen? Bied vanaf 55!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands Landgoed Ockenburgh
TechniekLitho
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Marius Janssen - Den Haag Gevangenpoort kopen? Bied vanaf 75!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands Den Haag Gevangenpoort
TechniekEts
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Joop van Leeuwen - Strandgezicht met spelende kinderen kopen? Bied vanaf 450!
Joop van Leeuwen (1962) Nederlands Strandgezicht met spelende kinderen
Afmetingen33 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
Cor Noltee - Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk ) kopen? Bied vanaf 850!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk )
Afmetingen49 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Marius Janssen - Witte huis in Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands Witte huis in Rotterdam
TechniekEts
Afmetingen17 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20