Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
115
marlies-noordkamp-bronzen-beeld-steller
Beelden

Bronzen beeldje van Marlies Noordkamp op base van marmer/graniet.

Steller 1994

In licentie uitgegeven door bouwbedrijf Jongen.

Afmetingen (h x b x d) ongeveer 17,5 x 8 x 5 cm.

Gewicht 840 g

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ars Medalis
marlies-noordkamp-bronzen-beeld-stucadoor
Beelden

Stucadoor 1993

Afmetingen (h x b x d) ongeveer 16,5 x 7,5 x 5 cm.

Gewicht 700 g

Conditie zeer goed.

Wordt zorgvuldig verpak...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ars Medalis
massief-bronzen-beeld-gesigneerd-waarschijnlijk-r-v-a-op-stenen-sokkel
Beelden

Massief bronzen beeld - gesigneerd waarschijnlijk R v A - op stenen sokkel

Helaas is de naam van de kunstenaar mij niet bekend.

Prachtig bronzen beeld van man met hoed - totaal 20 cm - alleen het beeld 15 cm.

Het is een zwaar beeld - inclusief met sokkel 930 gram.

...
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
theo-swagemakers-stilleven-met-9-aardappels
Schilderijen

B2742

Kunstenaar: Theo Swagemakers
Techniek: Marouffle
Voorstelling: Stilleven met 9 aardappels
Gesigneerd: ongesigneerd
Afmeting exclusief lijst (lxb): 20 x 20 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat

...
€ 275,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
theo-swagemakers-huisje-met-trap-en-schuur
Tekeningen / Aquarel

B2743
Kunstenaar: Theo Swagemakers
Techniek: Aquarel
Voorstelling: Huisje met trap en schuur
Gesigneerd: Ongesigneerd
Afmeting exclusief lijst (lxb): 38 x 28 CM

...
€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
wild-horses-john-foppen-olie-acryl-verf-3d-canvas-gesign-unica
Schilderijen

Afm. Werk: 100 x 70 x 4cm - 3D - Titel: " Wild Horses......."

Techniek: Mix olie-/acrylverf op 3D canvas - Reliëf en Kleurennuances: door meerdere lagen verf op te brengen met mes en penseel.

Zijkanten 4cm dik, zijn in schilderij mee opgenomen.
...

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
miatzen
indonesische-man-olieverf-op-doek-gesigneerd
Schilderijen

Een portret van een Indonesische man. Olieverf op doek, het staat gesigneerd en gedateerd, maar voor mij onduidelijk, Zie foto 4. Afm totaal: 66 x 51 cm. Afm doek: 59 x 44 cm. Conditie, het moet wat schoongemaakt worden, verder in perfecte staat. Het wordt extra ingepakt, zodat er niks mee kan geb...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
wim-schuhmacher-planten-en-insekten-kleurenlitho
Grafiek

Kleurenlitho door Wim Schuhmacher

Voorstelling van planten en insekten

Losbladig, beeldmaat 26x43

Herkomst: collectie Schildersprenten uit 1947

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
onbekend-gesigneerd-zeefdruk-skyline
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote zeefdruk in platte kleuren dus geen rasterdruk.

formaat 70 x 60 cm

handgesigneerd en genummerd

oplage 150 ex

Aangeboden 18/150

conditie: in goede staat

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
2
eric-van-straaten-ingelijste-grote-foto-kemira-pigments-rotterdam-1994
Fotografie

Ingelijste grote foto van Eric van Straaten uit 1994. Titel: Kemira Pigments Rotterdam Botlek april 1994. Nummer: 2/10. Afmetingen incl. lijst: H68,5 x b81,5. Afmetingen voorstelling: H47,5 x b60 cm. Het werk is op de achterzijde genummerd . Daar is ook de titel ermeld. De authenciteit van het, ...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
eric-van-straaten-ingelijste-foto-osiride-statues-karnak-1987
Fotografie

Ingelijste foto van Eric van Straaten uit 1987. Titel: Osiride statues, Karnak. Nummer: 5/30. Afmetingen incl. lijst: H61 x b50,5 cm. Afmetingen voorstelling: H27 x b27 cm. Het werk is op de achterzijde genummerd . Daar is ook de titel vermeld en een sticker van de kunstenaar geplakt.. De authen...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
kees-segers
Schilderijen

Dikke houten lijst

 kleine beschadiging ( zie foto)

LijstAfm 72 X 82

Beeld formaat 50 / 60

Huidig bod
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
BonaMi
Aantal biedingen
6
hendrik-weegewijs-1875-1964-olieverf-op-doek-heidelandschap
Schilderijen

Een prachtig en groot (heide-) landschapsschilderij van de kunstenaar Hendrik Weegewijs (1875-1964). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 108 cm. x 69 cm. Doekmaat: 95 cm. x 56 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Het doek heeft 1 restauratie ondergaan (zie foto's). De lijst ...

€ 210,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
joop-kropff-den-haag-1892-delft-1979-olieverf-op-doek-jonge-man
Schilderijen

Een prachtig olieverfschilderij (portret van een jonge man) van de kunstenaar Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979). Mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 40,5 cm. x 50,5 cm. Doekmaat: 30 cm. x 40 cm. Conditie doek: goed ( is wel gerestaureerd).De lijst heeft wat gebruik...

€ 315,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
litho-uit-1847-locataires-et-proprietaires
Grafiek

Beeldmaat 30x21 cm, in goede gebruikte staat.

Achter passepartout en glas, ingelijst (lichte schade), 41x31 cm.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
theo-groeneveld-1897-1969-bloemenpracht-met-bloemenmannetje-olieverf
Schilderijen

THEO GROENEVELD 1897-1969

BLOEMENTUIN MET BLOEMEN MANNETJE

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 43 X 49 CM

gesigneerd rechts onder th groeneveld en dd 1951

zonder lijst

STAAT ; ZEER GOEDE ORGINELE STAAT zonder herstellingen

AUTHENTICITEIT VOLLE...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
jos-van-der-sommen-gr-litho-it-s-empty-without-you-handgesigneerd-uit-2002
Grafiek - handgesigneerd

Zeer bijzonder kleurenlitho vanJos van der Sommen

afmeting blad  56x76 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 55ex

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
cellokoffer-op-het-strand-1973-zeefdruk-oplage-25
Grafiek - handgesigneerd

Beeldmaat 30x40 cm, papiermaat 50x65 cm, in goede staat.

Oplagenr. 8/25.

Wordt gerold verstuurd in een solide koker.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
frederik-kasenda-olieverf-plus-mooie-kwaliteit-onbekende-aquarel
Schilderijen

OLIEVERF OP PAPIER / KARTON, ZICHTMAAT 48X20 CM, IN GOEDE STAAT.

GESIGNEERD R.O. (MET EEN TOEVOEGING).

IN EEN FRAAIE LIJST MET ENIGE SCHADE, ACHTER GLAS, 53X26 CM.

>DAARBIJ EEN PRACHTIGE AQUAREL VAN EEN ONBEKENDE KUNSTENAAR,

12X31 CM, IN GOED...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
poortje-bij-het-oude-stadhuis-van-rothenburg-gesigneerde-chromoprint
Grafiek

Beeldmaat 26x20 cm.

Gesigneerd in de druk rechtsonder.

Achter glas en passepartout, in een fraaie lijst, 41x34 cm.

€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
cathy-jansen-boeket-in-een-vaas-ingelijste-aquarel
Tekeningen / Aquarel

Papiermaat 41x31 cm, in goede staat.

Gesigneerd linksonder. Achterkant van de lijst heeft een adressticker.

Achter glas, in een fraaie (zware) lijst igst, 57x47 cm.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
charles-blondin-kleurenets-van-parijs-handgesigneerd
Grafiek

Plaatrand ca 20x30 cm, ets is in goede staat.

Achter glas en passepartout, in een fraaie lijst igst, 31x38 cm.

€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
harr-scheffer-kleurenlitho-oudega
Tekeningen / Aquarel

mooie litho, prima conditie, ingelijst, jaartal onbekend. Onderaan staat 500/189. Afmeting: 60 x 50 cm.

€ 450,00
Eindtijd
Geplaatst door
Grootje
hans-rietveld-collage-de-slang
Tekeningen / Aquarel

Collage van Hans Rietveld. Titel:; NNA Bolina.  de slang. Afmetingen incl. lijst: H58 x b68 cm. Afmetingen voorstelling: H36 x b49,5 cm. Conditie: in goede staat.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
ronald-tolman-ingelijste-aquarel-de-slang-en-de-mieren-1986
Tekeningen / Aquarel

Ingelijste aquarel van Ronald Tolman uit 1986. Titel: De slang en de mieren. Afmetingen incl. lijst: H64 x b68. Afmetingen voorstelling: H36 x b41 cm. Het werk is linksonder , met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegara...

€ 450,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
115