Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
98
metten-koornstra-de-gekluisterde-litho
Grafiek - handgesigneerd

Litho door Metten Koornstra

Voorstelling van de gekluisterde figuur in stoel of bed, fles op tafel

Losbladig, beeldmaat 20x25, bladmaat 53x69

Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood 'M T Koornstra' en '66'

Genummerd l.o. '50/190'

...
Huidig bod
€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
10
delfts-blauw-wandbord-delft-1950
Glas / Keramiek

Schitterend Delfts Blauw Wandbord

Delft - 1950.

Helemaal puntgaaf.

Gemerkt : Ja

Doorsnee : 31cm.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Henry33
michael-podulke-1922-1988-kleurenlitho-enchanted-bird-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Litho getiteld "Enchanted Bird" van Podulke, ingelijst onder glas. Het werk meet 60x34 cm. Met lijst 81 x 56 cm. Met potlood en in de afbeelding gesigneerd. Aan de achterzijde is een pagina groot artikel uit het Algemeen handsblad 1962 geplakt, over de wereld van Podulke.

Verz...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
loft
j-a-herfst-bloeiende-tak-ets
Grafiek

Ets door Jan Andries Herfst

Voorstelling van een bloeiende tak

Losbladig, beeldmaat 34,5x30, bladmaat 41x35

Gesigneerd en gedateerd in de druk l.o. 'J.A.Herfst 18'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
3
the-kuijpers-litho-glas-in-lood-uit-2003-in-perfecte-staat-iv-vi
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde lithografie, van Theo Kuijpers uit 2003. In perfecte staat. Formaat 46 x 36 cm. Epreuve d'artiste IV/VI. De zeefdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel ofaangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

...
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
maria-van-eyk-only-together-we-are-strong
Schilderijen

Schilderij van Maria van Eyk titel:' only together we are strong'.

Serie: work together 2004 lekkerkerk nl. 49 x 49 cm

Niet ingelijst.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
MartijnKoppers
max-pechstein-weib-von-manne-begehrt-houtsnede
Grafiek

Houtsnede door Max Pechstein

Primitieve voorstelling getiteld: Weib von Manne begehrt

Losbladig, beeldmaat 25x16, bladmaat 30x20

Niet gesigneerd

Herkomst: bibliofiele uitgave

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
huib-van-vugt-aquarel-holllands-landschap
Tekeningen / Aquarel

Prachtig werk van Huib van Vugt (1923-2008)

Gesigneerd: v. Vugt (linksonder)

Techniek: Aquarel in sepiakleuren

Afmetingen:

49 x 64 cm (aquarel)

62,5 x 77,5 cm (lijst)

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
ISJ
jan-van-keulen
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Jan van Keulen

Techniek; LItho

gesigneerd met de hand en gedrukt gesigneerd

maten; 45 x 63 cm

minimale gebruikssporen aan de rechterhoeken

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
enric-adsera-riba-concepción-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenlitho door Enric Adsera Riba

Voorstelling van een weelderig naakt

Losbladig, beeldmaat 50x40, bladmaat 65x50

Gesigneerd in potlood r.o. 'Enric Adsera Riba'

Genummerd en getiteld l.o. 'X/X' en 'Concepción'

Auth...

Huidig bod
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
alfred-van-neste-kleurenets-brugge-in-de-sneeuw
Grafiek

Een karakteristiek werk van de Belgische kunstenaar Alfred van Neste (Brugge 1874 - 1969 Ukkel).

Titel: Brugge a.d.(?) neige (Brugge in de sneeuw)

Techniek: Kleurenets

Jaren: jaren '30

Oplage: 32/100

De ets is niet inge...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ISJ
bert-vredegoor-zeefdruk-de-bomen-95-99
Grafiek - handgesigneerd

Deze subtiele zeefdruk van Bert Vredegoor uit 1991 is gedrukt in een oplage van 99 exemplaren. Dit is nummer 95. Formaat 75 x 35 cm en met passe partout 90 x 50 cm.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
john-lie-a-fo-kleuurijke-zeefdruk-reve-noir-i-gesigneerd-en-genummer-uit-1988
Grafiek - handgesigneerd

Mooi kleurrijke zeefdruk van John Lie A Fo, prentmaat 49 x 69 cm en met passe partout 60 x 80 cm. Verkeert in perfecte staat. Gedrukt in een oplage van 50 exemplaren, dit is nummer 44. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Arkel of verzonden worden zonder passe partou tper aan...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
louis-regout-19e-eeuws-porseleinen-melkkan-decor-zwiebelmuster
Glas / Keramiek

Mosa (Louis Regout) Maastricht Zwiebelmuster zeldzaam antiek Melkkann, in prima onbeschadigde conditie.
Het Zwiebelmuster decor werd door vele fabrieken in de productie genomen en Mosa begon daar in ca 1890 mee.

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
cor-de-wolff-paardachtig-wezen-ets
Grafiek

Ets door Cor de Wolff

Voorstelling van een paardachtig wezen

Losbladig, beeldmaat 15x6,5, bladmaat  21x10

Gesigneerd r.o. 'CordeWolff', annotatie in opdracht m.o.

Authenticiteit volledig geaccepteerd

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
loos-schilderwerk-gesigneerd-kunstwerk-op-doek
Schilderijen

De afmetingen van dit werk is aks volgt,

De hoogte van dit achikderijtje is 40cm en is 30cm breed met een doorsnede van 50cm

slecht zien maar rechts onder gesigneerd door de kunstenaar LOOS

...
Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jurvis27
Aantal biedingen
4
rob-lodder-hoogdruk-zonder-titel-1988
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde hoogdruk op papier van Rob Lodder. Formaat 42 x 42 cm. Nummer 186 uit een serie van 300. De druk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
rommert-boonstra-foto-in-kleine-oplage-4-10-verso-gesigneerd
Fotografie

Verso gesigneerde en genummerde foto van Rommert Boonstra. Formaat 50 x 61 cm. Nummer4 uit een serie van 10. De foto kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. De foto is boven aan de achterkant op een kartonnen plaat vastge...

Huidig bod
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
1
jakob-zekveld-de-bierdrinker-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenlitho door Jakob Zekveld

Voorstelling van De Bierdrinker

Losbladig, beeldmaat 56x50, bladmaat 88x60

Gesigneerd en genummerd l.o. 'Zekveld' en '189/190'

Herkomst: Prent 190 uit 1966

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
wim-izaks-onderwaterwereld-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

Gemengde techniek door Wim Izaks

Voorstelling van een schelp in een onderwaterwereld

Losbladig, beeldmaat 25x32

Gesigneerd r.o.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
litho-potlood-hand-getekend-ongesigneerd-ca-1880-gemaakt
Tekeningen / Aquarel

Dit werk is ongesigneerd handgetekende met potlood getekende litho.

De afmetingen zijn als volgt,

de hoogte van het schilderijtje is 29,5cm en is 52cm breed met een doorsnee van 59,5cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jurvis27
hendrik-johannes-duiverman-1906-1973-gouache-hooiende-boer-op-erf
Schilderijen

Een prachtige gouache van de kunstenaar Hendrik Johannes DUIVERMAN (1906-1973). Met mooie authentieke lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 48 cm. x 38 cm. Gouache: 39 cm. x 29 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen ...

€ 120,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
arty-grimm-1950-zeefdruk-autumn
Grafiek - handgesigneerd

Mooi groot werk van Arty Grimm.

Gesigneerd: Arty

Titel: Autumn (uit de serie 4 seizoenen)

Techniek: zeefdruk

Jaar: 1988

Oplage: 44/50

Afmetingen:

49 x 69 cm (voorstelling)

66,5 x 85,5 cm (lijst...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ISJ
theo-koster-zeefdruk-en-collage-2
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar Theo Koster

Zeefdruk en collage 2

Op geschept papier

Gesigneerd

Genummerd

Afmeting 30x22cm

Originele galerieprijs euro 250

In zeer goede staat

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
koc
jo-schrijnder-eenden-aan-de-poel-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Gemengde techniek door Jo Schrijnder

Voorstelling van lente met eenden aan de poel

Gelijst, beeldmaat 36x26, lijstmaat 52x41

Gesigneerd in potlood l.o. 'Schrijnder'

Getiteld op achterzijde 'Lente aan de Poel'

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
98