Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
122
motoko-ishii-staff-schwartz-germany-plafondlamp-en-wandlamp-space-age
Design

Plafondlamp met 4 mondgeblazen bellen en ( uniek) een wand spot met 1 bel van glas en chroom.

Glazen, gematteerde mondgeblazen luchtbellen ( parelmoer).
Uitvoering: Staff Schwarz Leuchtenwerke GMBH
Land: Lemgo Germany
Design: Motoko Ishii 1938
Materiaal: verc...

€ 215,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
lore-beesel-louis-tijssen-unieke-sgraffito-vaas
Glas / Keramiek

Unieke sgraffito vaas met Griekse mythologische figuren.
Uitvoering: Lore Beesel Keramiek- limburg 1954-1981

Info: Het keramiek bedrijf van Louis Thijssen en Rene Peeters is in 1954 van start gegaan.
Beide keramisten waren daarvoor bij St Joris werkzaam.
Deze vaas i...

€ 165,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
michel-seuphor-kleurenlitho-titel-onbekend
Grafiek - handgesigneerd
Kleurlithografie van Michel Seuphor op zwart karton
Gesigneerd r.o. en genummerd (87/100)

Staat: Uitstekend, lichte/kleine plooi onderrand
Bladformaat: 52x66cm

€ 240,00
Eindtijd
Geplaatst door
maxrhasfeld
jan-poortenaar-londense-rijtuigen-bij-avond-ets
Grafiek - Handgesigneerd

Krachtige ets door Jan Poortenaar

Voorstelling van Londense rijtuigen bij avond.

Bijna Witsen-achtige voorstelling

Gelijst, beeldmaat 19x24, lijstmaat 35x40

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Poortenaar'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

...
Huidig bod
€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
corneille-scene-chapetre-1998-zeefdruk-litho-met-alu-lijst-50x65-cm
Schilderijen

Dit werk is aangekocht in Gorcums Museum voor Hfl 950 (EUR 425) bij conservator P. Augustijn van de Rabobank in 2001 en verkeerd in perfecte staat en mooi ingelijst. Het is een serie van 200 en in passepartout. Graag ophalen na bieding ivm kwetsbaarheid lijst en glaswerk

...
€ 199,00
Eindtijd
Geplaatst door
Corneille1967
armando-der-bogen-2016-handgesigneerde-en-genummerde-giclée-oplage-30-ex
Grafiek - handgesigneerd

Armando ( 1929 )

mooie Giclée op handgeschept Katoenpapier

Der Bogen

Jaar: 2016

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Afmetingen blad : 49 x 61 cm.

Afmetingen beeld: 36 x 50 cm.

Kleine oplage: 18/30 ex.

Con...

€ 149,00
Eindtijd
Geplaatst door
bone
deense-dog
Tekeningen / Aquarel

Potlood Tekening van Otto Eerelman, genaamd Deense Dog. Zonder jaartal, maar vermoedelijk 1893.

Afmeting 24 x 16 cm. Op papier. Geen lijst.

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
PHavinga
david-schulman-1881-1966-winterzicht-op-de-klein-waterplas-te-laren
Schilderijen

Topwerk van David Schulman befaamd om zijn werk van besneeuwde boerderijen te Laren en Blaricum. Het aangeboden werk is een zicht op het Mauvezand tussen Laren en Blaricum waar het terugtrekkende ijs op '' de kleine waterplas '' de dooi aankondigt. olieverf op doek maat 80 x 50 cm ...

€ 2450,00
Eindtijd
Geplaatst door
FreddyB
jean-paul-riopelle-affiche-folder-galerie-maeght-litho
Bijzondere uitgaves

Folder/affiche (litho) uitgegeven door Galerie Maeght in Parijs naar aanleiding van een expositie in 1980 van het werk van Jean-Paul Riopelle.

afmeting (uitgevouwen): 46.5 x 20 cm.

conditie: in goede gebruikte staat (gevouwen)

Het werk wordt met track&a...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
KunsthandelKoning
vittorio-roerade-pastel-op-papier-mantegna
Tekeningen / Aquarel

Uit 1995. 70 x 50 cm. Blank houten lijst 98,5 x 78,5 cm. Uit de collectie van Hans Sonnenberg (Galerie Delta). Uitstekende conditie. Aflevering: kan worden bezorgd.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
gerbrand-volger-pastel-op-papier-straatscene-in-havana-1
Tekeningen / Aquarel

Gesigneerd en 2002 rechtsonder. 34 x 25 cm. Ingelijst met passepartout 52,5 x 43 cm. Uitstekende conditie.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
gerbrand-volger-pastel-op-papier-oldtimer-in-havana
Tekeningen / Aquarel

Gesigneerd en 2011. 34 x 25 cm. Ingelijst 53 x 42,5 cm. Uitstekende staat.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
jan-rijlaarsdam-1911-2007-hilversum-parijs-stadsgezicht
Schilderijen

Parijs stadsgezicht met vele figuren in de onnavolgbare en karakteristieke stijl van Jan Rijlaarsdam.olieverf techniek op doek maat 40x 40 cm. In linnen lijst met verguld en verhoogd midden deel maat 56 x56 cm. Het werk is in voortreffelijke staat en U kunt mij via kunstveiling .nl contacteren al...

€ 995,00
Eindtijd
Geplaatst door
FreddyB
nicholas-krushenick-getande-compositie-in-roze-zeefdruk
Bijzondere uitgaves

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Zeefdruk door Nicholas Krushenick

Voorstelling van een getande compositie in roze

Losbladig, beeldmaat 42x42

Niet gesigneerd, genummerd '052'

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
corry-van-ammerlaan-van-niekerk-een-mens-van-goud
Glas / Keramiek

Mooie set "New Dutch Delfts, ontworpen en uitgevoerd door Corry Ammerlaan van Niekerk voor Artihove.

Bestaat uit twee bekers en een schaal met deksel.

De set zit in de originele verpakking en is helemaal gaaf en nooit gebruikt.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
juud64
schilderij-olieverf-op-doek-toon-tap-utrecht-1918
Schilderijen

schilderij, olieverf op doek, van Toon Tap (Utrecht 1918 - ), ingelijst en rechtsonder gesigneerd

afmetingen 50 x 60 cm.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
KunsthandelKoning
aquarel-henriette-marcus-1891-nassau
Tekeningen / Aquarel

aquarel van Henriette Marcus (1891 - 1993)

linksonder de tekst: 'Nassau' en gedateerd 1921 en rechtsonder gesigneerd, op de achterkant van de aquarel: 'H. Marcus, v. Br. Focklaan 4, Heemstede'

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
KunsthandelKoning
carel-willink-litho-6-30
Grafiek - handgesigneerd

Afmetingen 50 x 43

Gecertificeerde -  Signatuur Silvia Willink

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
tibert
philip-wiesman-ets-landschap-met-hekje
Grafiek - handgesigneerd

Handgesigneerd en 2014. Nr. 10/100. 17,5 x 27 cm. Ingelijst 39 x 46,5 cm. Uitstekende staat.

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
philip-wiesman-ets-landschap
Grafiek - handgesigneerd

Handgesigneerd. Nr. 36/120. 15 x 22,5 cm. Ingelijst 38 x 43,5 cm. Uitstekende staat.

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
jan-tullemans-olie-op-schilderskarton-stilleven
Schilderijen

Gesigneerd. 130 x 140 cm. Niet ingelijst. Scheurtje door kunstenaar gerestaureerd.

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
peter-blokhuis-olie-op-doek-arabisch-koffiehuis
Schilderijen

Gesigneerd en '87-'89. 99 x 119 cm. Ingelijst 100,5 x 120,5 cm.

€ 700,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
nicolaas-nico-eekman-houtgravure-marskramers
Grafiek - Handgesigneerd

houtgravure van Nikolaas Mathijs Eekman (1889 1973)

gesigneerd in de plaat

rijstpapier geplakt op dik papier

afmeting: 49 x 27 cm.

redelijke conditie (kleine restauratie aan de rechterkant, zie detailfoto)

Het werk ...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
KunsthandelKoning
carel-willink-litho-2-30
Grafiek - handgesigneerd

Afmetingen 42 x 50

Gecertificeerde handtekening   - Slivia Willink

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
tibert
carel-willink-litho-4-30
Grafiek - handgesigneerd

Gecertificeerde Handtekening - Silvia Willink

Afmetingen  40 x 53

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
tibert
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
122