Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
14
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-winterlandschap
Schilderijen

Onebkend kunstenaar

Olieverf op paneel

xx eeuw

Afm : 57 cm x 47 cm // 49 cm x 39 cm

Prachtige setting - intense oogstrelende kleuren.

Heel mooi werk.

Aangetekende en verzekerde verzending.

Kan ook afgehaald worden.

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Artfoux
Aantal biedingen
1
theo-koster-schilderij-a-house-a-home
Schilderijen

Origineel schilderij van de kunstschilder theo koster, afmetingen 60x60x5 cm titel: a house a home. Handgesigneerd en in goede staat , galerie verkoopwaarde € 1250,-

Huidig bod
€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
23
theo-koster-schilderij-happy-home
Schilderijen

Origineel schilderij van de kunstschilder theo koster, afmetingen 60x60x5 cm , titel : "happy home," handgesigneerd en in goede staat, galerie verkoopwaarde € 1250,-

Huidig bod
€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
19
paul-bodifée-landschap-met-boerendorp-op-achtergrond-olie-op-paneel
Schilderijen

9008

Kunstenaar: Paul Bodifée
Techniek: olie op paneel
Voorstelling: Landschap met gezicht op boerendorpje
Afmeting exclusief lijst (lxb): 13,5 x 23 cm
ongesigneerd

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Huidig bod
€ 41,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
Aantal biedingen
10
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-doek-stilleven
Schilderijen

Onbekend kunstenaar
Midden 20 ste eeuw
Stilleven
Olieverf op doek
Afm : 80 cm x 70 cm // 60 cm x 50 cm
Mooi ingekaderd in goudkleurige kader. De kader heeft gebruikssporen en behoord niet tot de verkoop.
Hij word er gratis bijgeleverd.
Mooi werk. k...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Artfoux
Aantal biedingen
1
peter-klashorst-wuppy-comix
Schilderijen

Werk op A3 formaat zonder lijst gemengde techniek

Huidig bod
€ 13,00
Eindtijd
Geplaatst door
Klapworst
Aantal biedingen
7
herman-brood-zeefdruk-moeder-en-kind
Grafiek - handgesigneerd

De zeefdruk Moeder en kind van Herman Brood is met de hand gesigneerd (met marker). De oplage bedraagt 350 zeefdrukken. De zeefdruk heeft een papierformaat van 50 x 60 cm en een beeldformaat van 30 x 40 cm (omdat meerdere exemplaren op voorraad zijn kan nummering en handtekening verschillen met f...

Huidig bod
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
aadholland
Aantal biedingen
5
herman-brood-zeefdruk-lekker-ding
Grafiek - handgesigneerd

Lekker Ding is een met de hand gesigneerde (met marker) zeefdruk van Herman Brood. De oplage bedraagt 300 zeefdrukken. Het papierformaat is 50 x 60 cm (omdat meerdere exemplaren op voorraad zijn kan nummering en handtekening verschillen met foto).

Het kunstwerk wordt aanget...

Huidig bod
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
aadholland
Aantal biedingen
9
onbekend-kunstenaar-olieverf-op-paneel-stilleven-met-kruik-en-bloemen
Schilderijen

zeer oud schilderij van onbekend kunstenaar

her werk is olieverf op paneel

is in goede staat

stelt een stilleven voor met kruik en bloemen

mooie kleuren en verfstructuur

het schilderij is mooi ingekaderd met massieve bronskleurige kader

...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
kerselaar80
Aantal biedingen
6
piet-klaasse-tekening
Tekeningen / Aquarel

Tekening van een onbekende kunstenaar(waarschijnlijk Piet Klaasse) Afmetingen blad: H49.5 x b70 cm. Afmetingen voorstelling: H41 x b58. Conditie: het werk is vergeeld en er zitten verticaal wat vouwen in. rechtsonderin is er een stukje af.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
onbekend-kunstenaar-acryll-op-paneel-naakte-dame
Schilderijen

prachtig modern werk van onbekend kunstenaar

het werk is acryll op paneel

is in zeer goede staat

zeer realistische weergave

naakte knielende dame

de afmetingen zijn 63cmX48cm

werk is ingekaderd met bijpassende houten lijst

word ...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
kerselaar80
gesigneerd-v-d-pol-aquarel-amsterdam-vrouw-in-driehoekstraat-jordaan-ca-1950
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : " vrouw in de Driehoeksttraat Jordaan "
Datering : omstreeks 1950
Medium / Techniek : Aquarel op papier
Maten : 30 x 40 cm (bladmaat / niet ingelijst)
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed

...
Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
12
kumi-sugai-signal-a-litho-1970
Grafiek - handgesigneerd

Kumi Sugai - Signal A, litho 1970

gesigneerd met potlood en genummerd 45/190

Blad Afmetingen: 76cm x 56cm

Beeld afmetingen 68cm x 54cm

Blad iets verkleurd met lichte foxing op het blad onderste gedeelte verder glad en in goede conditie

...
Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Migdale1
Aantal biedingen
5
belangrijk-amerikaans-abstract-werk-van-martin-joseph-hoffman-1935-2015
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : MARTIN JOSEPH HOFFMAN (1935-2015)
Titel/Voorstelling : " Island I've not seen II "
Datering : 1960
Maten : 28 x 22 cm (bladmaat) en 46 x 40 cm ( in passe partout)
Gesigneerd : linksboven
...

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
4
jacob-zekveld-bierdrinker-litho
Grafiek - handgesigneerd

Nederlandse Pop Art uit 1966.

Met potlood gesigneerd en genummerd (101/190). met blindmerk prent 190

Blad niet helemaal strak werk heeft wat kreukjes aan de randen van het blad en aan bovenzijde zie fotos

Afmetingen: 89cm x 61cm (blad), 62cm x 52cm (beeld)

...
Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Migdale1
Aantal biedingen
3
lot-van-vier-zweedse-glazen-kandelaars
Glas / Keramiek

Lot van vier Zweedse glazen kandelaars;

Pukeberg twee zwarte glazen kandelaars ontwerp Staffan Gellerstedt. Een van de kandelaars heeft helaas twee beschadigingen de andere is onbeschadigd. Afmetingen; 12 cm hoog

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaar

Techniek; Zeefdruk

Titel: Baai

Jaar; 1969

gesigneerd (Roppert?)

maten 65 x 50 cm

Het zilver is mooi glanzend gedrukt

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rals
Aantal biedingen
3
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaar

Techniek; Zeefdruk

Jaar; 1969

Titel; Call Girl

maten; 65 x 50 cm

Het zwart van de zeefdruk is mooi mat.

Jaar; 1969

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rals
Aantal biedingen
3
herman-brood-zeefdruk-vw-beetle
Grafiek - handgesigneerd

VW-Beetle is een zeefdruk van Herman Brood met originele handtekening en een papierformaat is 50 x 60 cm. De oplage bedraagt 200 zeefdrukken (omdat meerdere exemplaren op voorraad zijn kan nummering en handtekening verschillen met foto).

Huidig bod
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
aadholland
Aantal biedingen
5
herman-brood-zeefdruk-biggles
Grafiek - handgesigneerd

Biggles, Buck Danny is een zeefdruk van Herman Brood uit de begin jaren negentig. Uiteraard met de hand gesigneerd. De oplage bedraagt 300 zeefdrukken en het papierformaat is 40 x 50 cm (omdat meerdere exemplaren op voorraad zijn kan nummering en handtekening verschillen met foto).

...
Huidig bod
€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
aadholland
Aantal biedingen
7
meine-huisenga-voor-daalderop-tiel-nieuwe-kunst-koffiekan
Varia

Mooie metalen vernikkelde koffiekan met perculator ontworpen in de Nederlandse Nieuwe Kunst stijl door Meine Huisenga voor J.N. Daalderop Tien in 1915. De pot is in prima gebruikte maar onbeschadigde conditie. Gemerkt aan de onderzijde.

Afmetingen; 24 cm hoog

...
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
fat-lava-vase-scheurich-529-18-w-germany-miden-20ste-eeuw-1960s-1970-keramik-p
Glas / Keramiek

FAT LAVA Vase Scheurich 529-18 W Germany Miden 20ste eeuw  1960s 1970  Keramik Pottery H: 18.5 cm

Huidig bod
€ 8,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
4
hannes-postma
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Hannes Postma

Techniek; Litho op handgeschept papier

gesigneerd met potlood

Oplage; 90 ex.

Uit de serie prent 190

maten; 67 x 77 cm

nummering op de prent kan afwijken van de foto

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rals
gisbert-pupp-see-spiele-zeefdruk-e-a
Grafiek - handgesigneerd

Gisbert Pupp (Berlijn): See Spiele - zeefdruk e.a.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Zaansgroen
stilleven-met-ananas-onduidelijk-gesigneerd
Schilderijen

B2403
Kunstenaar: onduidelijk gesigneerd
Techniek: olieverf op board
Voorstelling: Stilleven met ananas
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting (lxb): 38 x 52 cm
schilderij is inclusief lijst (zie foto)

Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis
V...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
Aantal biedingen
1
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
14