Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
10
onbekend-gesigneerd-zeefdruk-skyline
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote zeefdruk in platte kleuren dus geen rasterdruk.

formaat 70 x 60 cm

handgesigneerd en genummerd

oplage 150 ex

Aangeboden 18/150

conditie: in goede staat

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
2
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaar

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd

Jaar; 1989

maten; 50 x 60 cm

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
1
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaar - de Jonge?

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd

Titel; Eenkwestie van gewicht

Oplage; 75 ex.

maten; 65 x 50 cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaar - Veronique deClerq?

Techniek; Zeefdruk

Jaar; 1986

maten; 45 x 40 cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaar - b. Rutgers/

Techniek; Zeefdruk

Titel; Ode aan de boogschutter

Jaar; 1986

Oplage; 100 ex.

mateN: 76,5 X 57 cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
gilbert-george
Fotografie

Kunstenaars; Gilbert & George

Reeks van negen pigmentdrukken

Jaar; 2007

maten; 19 x 23 cm per stuk

in de druk gesigneerd

De fotos kunnen zelf gemonteerd worden tot het bedoelde negenluik.

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
7
onbekende-kunstenaar-heuvellandschap-olieverf-op-doek-1938-of-1958
Schilderijen

Olieverfschilderij in een houten lijst. Voorstelling van een heuvellandschap. Gesigneerd, diverse namsvariaties mogelijk. Jaar 1938 of 1958 bijgeschreven. In goede conditie, lijst ook. Afmeting 40 x 60, met lijst 48 x 68.

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
loft
Aantal biedingen
3
wim-visser-voor-de-sphinx-limmen-oorvaas
Glas / Keramiek

Mooie geel en aarde kleur geglazuurde aardewerken oorvaas van Wim Visser ontworpen voor de kunstafdeling van de Sphinx in Limmen. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt, maar overduidelijk signed all over!

Afmetingen; 14,5 cm hoog en 11 cm in diameter

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
Aantal biedingen
1
hofra-vier-stuks-oranje-aardewerk-ontwerp-hans-wagner
Glas / Keramiek

Hofra - vier stuks oranje aardewerk ontwerp Hans Wagner. Het betreft een kandelaar en drie bekers. Alleen de kandelaar is gemerkt en gesigneerd HW voor Hans Wagner. Drie van de vier stukken zijn onbeschadigd, een stukje heeft een fleebite.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
corry-ammerlaan-gesigneerd-verbronst-beeld
Beelden

Dit is een gesigneerd verbronst beeld toegeschreven aan Corry Ammerlaan van Niekerk van ongeveer 17cm hoog en 11 cm breed.

Dit is een mooi beeld wel aan de zwaardere kant.

Huidig bod
€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
in2art
Aantal biedingen
7
faïenceries-de-thulin-grote-art-nouveau-dekselschaal
Glas / Keramiek

Een zeer fraaie en dekselschaal in art nouveau stijl van de Faïenceries de Thulin, versierd met druipglazuur en gestileerde guirlandes in reliëf.

Huidig bod
€ 16,00
Eindtijd
Geplaatst door
DECADERS
Aantal biedingen
6
bruno-bruni-gr-kleuren-offsetlitho-91x108cm-covo-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

prachtige kleuren-offset van Bruno Bruni

afm blad  91x108 cm in perfecte staat

handgesigneerd en in een zeer beperkte hoeveelheid uitgegeven.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernekunstonline
vroeg-20e-eeuws-impression-olieverf-amsterdam-munttoren-en-singel-gesigneerd
Schilderijen

Schilder : onbekend
Titel/Voorstelling: " Amsterdam Munttoren en Singel bij avond"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : olieverf op paneel
Maten : 30 x 24 cm (paneel) en 34 x 28 cm ( in lijst)
Gesigneerd: rechtsonder

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
10
eric-visser-15-25-1989
Grafiek - handgesigneerd

mooie grafiek Eric Visser uit ABN collectie. Goede kwaliteit

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
renepolman
onbekend-krijttekening-boomtak
Tekeningen / Aquarel

Apart werk.

Erg goed getekend.

Mooi gelijst.

Zie foto's.

Afmeting lijst 46x35cm

Glasbreuk risico koper

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Akke
Aantal biedingen
1
two-miniature-paintings-of-a-winter-scene-and-a-summer-scene
Schilderijen

Two miniature paintings of a winter scene and a summer scene

Decorative and exquisitively painted miniatures of a winter scene and a summer scene

Frame 16 cm x 16 cm

Depth of frame 5.5 cm

Paintings 4.5 cm x 4.5 cm

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Pallant
Aantal biedingen
5
bart-boumans-litho-landschap
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Landschap

Gesigneerd: middenonder met potlood BartBoumans en in embrosse BartB

Jaartal: 1977

Afmetingen geheel: 50/65 cm

Ingelijst: nee

Materiaal: litho

Oplage: 7e/10

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Martha
Aantal biedingen
1
ko-oosterkerk-pastel-abstract
Tekeningen / Aquarel

Titel: Abstract

Gesigneerd: rechtsonder

Jaartal: 1958

Afmetingen geheel: 70/100 cm

Ingelijst: nee

Materiaal: pastel op karton

Oplage: 1

Conditie: Werk is in goede staat.

...
Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Martha
Aantal biedingen
2
onduidelijk-gesigneerd-2-zeefdrukken-amfora-s-1994
Grafiek - handgesigneerd

2 zeefdrukjes in kleur met amfora's.

Gesigneerd rechtsonder, gedateerd '94

Afmetingen 18 x 13 cm

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Centerfo
Aantal biedingen
1
karakteristieke-dick-stolwijk-1931-ets-orientaalse-markt-gesigneerd-1963
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar : Dick Stolwijk (1931- )
Titel/Voorstelling : "Orientaalse Nachtmarkt "
Datering : 1963
Medium / Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 18 x 11 cm (beeldmaat) en 25 x 19 cm (bladmaat)
Gesigneerd : rechtsonder met potlood
Condit...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
6
zeldzaam-werk-van-joop-van-kuik-de-onderwijzer-litho-met-opdracht-uit-1984
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar : Joop van Kuik (1927-1989)
Titel/Voorstelling : " de in zichzelf gekeerde Onderwijzer "
Datering : 1984
Medium / Techniek : Lithografie op papier
Oplage :
Maten : 50 x 40 cm (bladmaat) en 30 x 30 cm (beeldmaat)
Gesigneerd : achter...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
nieuwe-haagse-school-aquarel-nachtelijk-naakt-jan-vd-veer-1912-2001
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : Jan van der Veer 1912-2001
Titel/Voorstelling : " Nachtelijk naakt "
Datering : omstreeks 1950
Medium / Techniek : Aquarel op papier
Maten : 35 x 25 cm (bladmaat) en 55 x 45 cm (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

...
Huidig bod
€ 17,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
6
sterke-houtskooltekening-kerk-te-haarlem-van-haarlemse-vijftiger-poppe-damave
Tekeningen / Aquarel

Poppe Harmanus Damave (Groningen, 21 januari 1921 - Bonn, 18 augustus 1988), was een Nederlands kunstschilder, aquarellist, tekenaar, graveur en illustrator.

Titel/Voorstelling : " Kerk aan de Schotersingel te Haarlem "
Datering : 1949
Medium / Techniek : ...

Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
6
charmant-19e-eeuws-haagse-school-olieverf-op-paneel-hollands-landschap
Schilderijen

Schilder : onbekend
Titel : " Hollands landschap met molens en personen "
Datering : omstreeks 1880
Medium / Techniek : Olieverf op paneel
Maten : 20 x 15 (paneel) 40 x 40 ( in beschadigde 19e eeuwse pronklijst )
Gesigneerd :
Conditie : redeli...

Huidig bod
€ 58,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
16
meertje-kaal-olieverf-op-karton-filips-ii-ingelijst
Schilderijen

Titel: Filips II
Jaartal: 1990
Afmetingen lijst: 64,5 cm x 54,5 cm (Beeld: 46 cm x 32,5 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met pen (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op karton
Ingelijst: Ja, in houten lijst (rood)
Conditie: In zeer goede staat.

...

Huidig bod
€ 13,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
7
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
10