Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
12
metten-koornstra-de-gekluisterde-litho
Grafiek - handgesigneerd

Litho door Metten Koornstra

Voorstelling van de gekluisterde figuur in stoel of bed, fles op tafel

Losbladig, beeldmaat 20x25, bladmaat 53x69

Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood 'M T Koornstra' en '66'

Genummerd l.o. '50/190'

...
Huidig bod
€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
10
j-a-herfst-bloeiende-tak-ets
Grafiek

Ets door Jan Andries Herfst

Voorstelling van een bloeiende tak

Losbladig, beeldmaat 34,5x30, bladmaat 41x35

Gesigneerd en gedateerd in de druk l.o. 'J.A.Herfst 18'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
3
loos-schilderwerk-gesigneerd-kunstwerk-op-doek
Schilderijen

De afmetingen van dit werk is aks volgt,

De hoogte van dit achikderijtje is 40cm en is 30cm breed met een doorsnede van 50cm

slecht zien maar rechts onder gesigneerd door de kunstenaar LOOS

...
Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jurvis27
Aantal biedingen
4
litho-potlood-hand-getekend-ongesigneerd-ca-1880-gemaakt
Tekeningen / Aquarel

Dit werk is ongesigneerd handgetekende met potlood getekende litho.

De afmetingen zijn als volgt,

de hoogte van het schilderijtje is 29,5cm en is 52cm breed met een doorsnee van 59,5cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jurvis27
jan-sirks-poortje-zierikzee-kleurenets
Grafiek

Jan Sirks. Geboren, Rotterdam 1885 - 1938 Zeist, Overleden. Afm totaal: 75 cm x 61 cm. Afm Ets: 57 cm x 44 cm. Dichte achterkant met ophangmogelijkheid en een zware houten lijst. Wordt zorvuldig ingepakt, i.v.m. glasplaat.

Huidig bod
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
Perrynoord
Aantal biedingen
13
marianne-haselhoff-zeefdruk-z-t-v
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T. V
Jaartal: 2002
Afmetingen blad: 70 cm x 70 cm
Oplage: 43/55 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
hjalmar-riemersma-zeefdruk-sterrendorp
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Sterrendorp
Jaartal: 2004
Afmetingen blad: 60 cm x 112 cm (Beeld: 37 cm x 90 cm)
Oplage: 41/55 (let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
gert-taken-litho-zonder-titel-iii
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel III
Jaartal: 1989
Afmetingen blad: 50 cm x 66 cm (Onderblad: 56 cm x 71 cm)
Oplage: 20/ 25 (let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood
Materiaal: Litho op papier, bovenhoeken op onderblad geplakt.
...

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
2
leon-tebbe-houtsnede-op-rijstpapier-vis
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Vis
Jaartal: 1985
Afmetingen blad: 50,5 cm x 65,5 cm
Oplage: 28/40 (Let op: wijkt af van het oplagenummer op de foto)
Materiaal: Houtsnede op rijstpapier
Ingelijst: Nee
Conditie...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
lily-derksen-ets-tuin
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Tuin
Jaartal: 1988
Afmetingen blad: 68 cm x 50 cm (Beeld: 45 cm x 30 cm)
Oplage: 21/ 25
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
linda-zwart-ets-atlantis-ii
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Atlantis II
Jaartal: 1995
Afmetingen blad: 41,5 cm x 50 cm (Beeld: 19,5 cm x 30 cm)
Oplage: e.a.
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Nee

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
bouke-ylstra-ets-kwartet
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Kwartet
Jaartal: 1997
Afmetingen blad: 64,5 cm x 50 cm
Oplage: 50/35 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Nee

...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
ellie-slegten-zeefdruk-plaatsmaken
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Plaatsmaken
Jaartal: 2007
Afmetingen blad: 35 cm x 50 cm
Oplage: 11/35 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede ...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
bert-vredegoor-zeefdruk-z-t-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst: 83 cm x 56 cm
Oplage: 16/55 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kuns...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
ruud-dijkers-litho-z-t-blauw-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T. (blauw)
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 63 cm x 83 cm
Oplage: 21/55 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Materiaal: Litho op geschept papier
...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
saskia-kuulkers-gouache-en-krijt-fruitschaal-ananas-ingelijst-groot
Tekeningen / Aquarel

Titel: Fruitschaal ananas
Jaartal: 1989
Afmetingen lijst: 114 cm x 94 cm
Materiaal: Gouache en krijt op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke ga...

Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
13
willem-den-ouden-litho-zonder-titel
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 51 cm x 65 cm (afmetingen onderblad: 60 cm x 70 cm)
Oplage: Eigen druk 15/25 (let op; ander oplagenummer dan op de foto)

Huidig bod
€ 13,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
4
arien-van-waterland-krijttekening-zonder-titel-ii-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

Titel: Zonder titel II
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 81 cm x 61 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (linksonder)
Materiaal: Krijttekening op papier
Oorspronkelijke galeriepri...

Huidig bod
€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
21
marjan-jaspers-gemengde-techniek-boeket-ingelijst-groot
Tekeningen / Aquarel

Titel: Boeket
Jaartal: 1996
Afmetingen lijst: 123 cm x 83 cm
Materiaal: Gemengde techniek op papier, o.a. aquarel en acryl

Huidig bod
€ 17,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
9
rene-van-der-hoofd-gemengde-techniek-zonder-titel-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1994
Afmetingen lijst: 84 cm x 64 cm, beeld: 29 cm x 30 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (onder)
Materiaal: Gemengde techniek op papier, o.a. collage en acryl
Conditie kunstwerk: ...

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
5
geert-vrijdag-zeefdruk-eufraat-ingelijst-groot
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Eufraat
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 94 cm x 124 cm
Oplage: 25/166
Materiaal: Zeefdruk op papier

Huidig bod
€ 36,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
10
gijs-van-noort-ets-en-aquatint-vade-age-nate
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Vade Age, Nate
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 69,5 cm x 78,5 cm
Oplage: 50/55 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Materiaal: Ets en aquatint op papier
Ingelijst: Nee
Condit...

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
5
rinke-nijburg-litho-ontmoeting
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Ontmoeting
Jaartal: 1999
Afmetingen blad: 55 cm x 70 cm
Oplage: 48/55 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
dorian-hiethaar-litho-vijver-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Vijver
Jaartal: 1994
Afmetingen lijst: 84,5 cm x 63 cm (Beeld: 65 cm x 50 cm)
Oplage: 26/55 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Materiaal: Litho op papier

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
5
hans-van-der-ham
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Hans van der Ham

Techniek; Litho

Titel; De dagen van Mercurius

gesigneerd en genummerd met potlood

maten; 50 x 60 cm

Oplage; 35 ex.

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
3
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
12