Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
11
peter-tuinman-glicée-rest-in-peace
Grafiek - handgesigneerd

In perfecte staat. Nooit ingelijst geweest.

Formaat: 60 x 50 cm

Rechts onder gesigneerd.

Genummerd: 12/350

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Peter69
Aantal biedingen
2
murano-schaal-1955
Glas / Keramiek

Rode rooze Murano schaal 1955 .. in heel goede staat

17.x 17 cm  hoogte 7 cm

Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
9
maria-anne-meier-offsetdruk-ijsselmonde-rotterdam-zuid
Grafiek - handgesigneerd

Titel: IJsselmonde Rotterdam Zuid
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 69x69 cm
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Offsetdruk op papier

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Den_Olden_Vos
Aantal biedingen
1
h-heuff-beurspoortje-te-amsterdam
Grafiek

Ets van Beurspoortje te Amsterdam.

Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Linksonder met potlood genummerd: 54/100

Rechtsonder in de ets : monogram en gedateerd.

Ets : 17,5 x 11,5 cm. Met passe-partout en originele eiken lijst : 37 x 29 cm.

Et...

Huidig bod
€ 36,00
Eindtijd
Geplaatst door
Etsenshop
Aantal biedingen
13
corneille-vogel-zee-en-vrouw-mooie-ets
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Corneille
Titel: vogel,zee en vrouw
Techniek: ets
Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd 1998
Oplage: 26 (A/Z tem Z/Z) u biedt op nummer H/Z
Afmetingen blad: 28,50 cm x 21,50 cm

Huidig bod
€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
KVDC
Aantal biedingen
11
corneille-vrouw-zee-en-golven-mooie-ets
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Corneille
Titel: vrouw,zee en golven
Techniek: ets

Huidig bod
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
KVDC
Aantal biedingen
13
johannes-baptista-crol-olieverf-op-board-hollands-duinlandschap
Schilderijen

Johannes Baptista Crol (Rotterdam 1877 - 1964 Warnsveld) staat in het RKD-register vermeld.

Zijn werk wordt niet vaak op een veiling aangeboden.

Huidig bod
€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
GH
Aantal biedingen
9
corneille-naakt-en-vogel-in-geel-schitterende-kleurenlithografie
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Corneille
Titel: naakt en vogel in geel
Techniek:schitterende kleuren lithografie, het volledige blad is bedrukt
Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd 2001

Huidig bod
€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
KVDC
Aantal biedingen
24
autriche-palais-du-belvedere-a-vienne-lemaitre-dir-gravure-jaar-18e-eeuw-17e
Grafiek

Gravure Jaar 18e eeuw, 17e eeuw Staat Over het algemeen in goede staat Titel van kunstwerk:autriche palais du belvedere a vienne lemaitre dirHandtekening:Ongesigneerd Kunstenaar lemaitre direct

autriche palais du belvedere a vienne lemaitre direct

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maarten01
Aantal biedingen
1
ot-of-jt-aquarel-zee-zicht-met-bootjes
Tekeningen / Aquarel

Acrylverf op papier Jaar 19e / 20e eeuw Original Staat Over het algemeen in goede staat Handtekening Gesigneerd Kunstenaar OT/JT

naam is OT of JT leuke aquarel 24 x 19 lijst werk 12 x 6.5 cm zee zicht met bootjes

Huidig bod
€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maarten01
Aantal biedingen
6
corneille-piezofoto-naakt
Fotografie

Piezofoto door Corneille.
Genummerde oplage van 69 exemplaren waarvan dit het nummer 33/69 heeft.
Gesigneerd in reliefdruk rechtsonder.
Vormgeving Nico Koster.
Druk Bernard Ruijgrok, Amsterdam, 2002.
Op 310 grams Hahnemüllepapier.
Conditie; mint.

...
Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Centerfo
Aantal biedingen
8
karel-timmerman-linodruk-zonder-titel-circa-1968-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Linodruk van Karel Timmerman op geschept papier.

Afmeting: vel 56 x 39 cm. Afbeelding 49,5 x 34,5 cm.

Wordt plat verzonden tussen platen.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
loft
louis-bron-ets-spaanse-familie
Grafiek

Louis Bron ( 1884 - 1959 ) was in zijn tijd een bekend kunstenaar. ( zie Scheen ) Hij is o.m. bekend geworden door zijn Spaanse taferelen. Deze antieke ets is fors met een beeldmaat van 29 x 40 cm en een bladmaat van 44 x 56 cm. Het werk is buiten de plaat ( 2 x ) voluit gesigneerd. Het werk is ...

Huidig bod
€ 12,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
Aantal biedingen
5
zippora-meijer-wall-of-happiness
Schilderijen

Wall of Happiness

Acryl op canvas

40 x 50 cm hangklaar

Gesigneerd

Zippora Meijer staat geregistreerd bij het RKD te Den Haag en exposeert nationaal en internationaal

Het schilderij wordt netjes verpakt en aangetekend verzonden

...
Huidig bod
€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstverzamelaar
Aantal biedingen
10
michael-john-hunt-zeefdruk-waag-gebouw-nijmegen-1700-1800
Grafiek

Michael John Hunt, waag gebouw Nijmegen kunt u de naam volledig lezen nummer 13/35 rond 1700 1800 schat ik maat 40 x 35 cm zeefdruk Goede conditie

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maarten01
Aantal biedingen
1
herman-brood-protest-affiche-art-sucks
Bijzondere uitgaves

Zeer bijzondere affiche van Herman Brood

Afmeting blad 59 x 84 cm in perfecte staat

Het werk is in de druk gesigneerd

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
5
stenen-relief-toscaans-huis-italie
Beelden

Stenen relief "Toscaans huis" Italie
Prachtige kleuren
Kunstwerk is met de hand vervaardigd, unica en gesigneerd
Afmetingen: H32 x B20cm x D10cm

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartsen
Aantal biedingen
1
overbeek-olav-cleofas-van
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar: Olav Cleofas van Overbeek
Techniek: druk
Voorstelling: stilleven
Gesigneerd: l.o. 87
Afmeting exclusief lijst (lxb): 65x51 cm

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
Aantal biedingen
11
jan-christoffel-bartelsman-1889-1948-s-gravenhage-duingezicht
Grafiek

Rechtsonder met potlood gesigneerd.

Linksonder met potlood : ‘s Gravenhage, duingezicht.

Ets : 16,5 x 23,5 cm.

Ets, zuurvrij passe-partout en oude originele lijst : 33 x 40 cm.

Ets, passe-partout en lijst in goede staat.

-----------...

Huidig bod
€ 46,00
Eindtijd
Geplaatst door
Etsenshop
Aantal biedingen
14
onbekende-kunstenaar-krijttekening
Tekeningen / Aquarel

Krijttekening van onbekende kunstenaar. Afmetingen blad: H47 x b35. Afmetingen voorstelling: H44.5 x b 33.5. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat, op karton geplakt

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
1
herman-brood-originele-handgesigneerde-zeefdruk-tuig-van-de-richel
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Herman Brood

Techniek: Kleurenzeefdruk op papier

Oplage: 34 / 80

Afmeting: 70 x 50 cm

Signering: Hand gesigneerd op voorzijde

Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Haagskunsthuis
Aantal biedingen
4
herman-brood-originele-handgesigneerde-zeefdruk-hips-blauw
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Herman Brood

Oplage: 44 / 100 (let op: samen met de 3 andere zeefdrukken vormt deze zeefdruk 1 complete serie (alle hebben hetzelfde nummer)

Afmeting: 60 x 60 cm

...
Huidig bod
€ 51,00
Eindtijd
Geplaatst door
Haagskunsthuis
Aantal biedingen
9
herman-brood-originele-handgesigneerde-zeefdruk-hips-magenta
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Herman Brood

Afmeting: 60 x 60 cm

...
Huidig bod
€ 51,00
Eindtijd
Geplaatst door
Haagskunsthuis
Aantal biedingen
7
herman-brood-originele-handgesigneerde-zeefdruk-hips-geel
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Herman Brood

Afmeting: 60 x 60 cm

...
Huidig bod
€ 56,00
Eindtijd
Geplaatst door
Haagskunsthuis
Aantal biedingen
12
herman-brood-originele-handgesigneerde-zeefdruk-hips-azuur
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Herman Brood

Afmeting: 60 x 60 cm

...
Huidig bod
€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
Haagskunsthuis
Aantal biedingen
11
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
11