Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
12
marsberger-glaswerke-ritzenhoff-glazen-solifleur-met-blauw
Glas / Keramiek

Glazen Solifleur door MG - Marsberger Glaswerke Ritzenhoff , Niedermarsberg (Westfalen, Duitsland) Deze solifleur (een bloemenvaas) heeft een texured oppervlak met blauwe swirles

Hoogte is 18 cm weerskanten meet 6 cm en gewicht bijna 1,4 kg

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
pewami
Aantal biedingen
1
manufacture-impériale-et-royale-nimy-art-deco-vaas
Glas / Keramiek

NIMY Belgisch antiek porselein vaasje.
in goede staat
klein haarscheurtje in oor, zie foto.
Jaar tussen 1900 - 1909
hoogte 23 cm
Gestempeld : Manufacture Impériale et Royale Nimy.
Kleur: wit met gouden decoratie

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
pewami
theo-koster-gemengde-techniek-blue-sky
Schilderijen

Origineel schilderij van de kunstenaar theo koster, titel blue sky, afmetingen 60x60x5 cm handgesigneerd in goede staat, galerie verkoopwaarde € 1750,-

Huidig bod
€ 36,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
14
theo-koster-gemengde-techniek-red-sky
Schilderijen

Origineel schilderij van de kunstschilder theo koster, titel red sky , afmetingen 60x60x5 cm, in goede staat , handgesigneerd,  galerie verkoopwaarde € 1750,-

Huidig bod
€ 21,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
11
ries-kleijnen-1945-make-make-ll-paaseiland-gesigneerd-92
Grafiek - handgesigneerd

Ries Kleijnen. Geboren, Wijchen 1945. Ets, Puzzeldruk, Zeefdruk. Oplage: 7/35. Titel: Make Make ll - Paaseiland. Afm totaal: 99 x 69 cm. Beeldformaat: 68.5 x 52.5 cm. Het schilderij is erg zwaar en te groot om te versturen, kan alleen opgehaald worden. Conditie, perfect. Inclusief: glasplaat, oph...

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
Aantal biedingen
5
susette-van-de-lande
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenares; Susette van der Lande

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd en genummerd met potlood

46 x 46 cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
guillaume-le-roy-houtsnede-abstracte-compositie-iv
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Abstracte compositie IV
Jaartal: 1970
Afmetingen blad: 93,5 cm x 63,5 cm
Oplage: 4/20
Gesigneerd: Nee, signatuur is door beschadiging aan papier verloren gegaan (zie foto)
Materiaal: Houtsnede op dun geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie...

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
3
eugene-rensburg-schaapskooi-vierhouten-veluwe-ets
Grafiek - Handgesigneerd

Ets door Eugene Rensburg

Voorstelling van een schaapskooi bij Vierhouten

Losbladig, getipt op onderblad, beeldmaat 8x12, bladmaat 16x25

Gesigneerd in de druk r.o. 'Eug Rensburg' en getiteld l.o. in de druk 'N 8 Vierhouten / Veluwe'

L.o. in p...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
onbekend-dubbelzijdige-aquarel
Tekeningen / Aquarel

Twee aquarellen aan twee zijden van 1 blad, ongesigneerd. Afm. blad 50x47,5 cm.

verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
ets-gedrukt-op-zijde-onbekend-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Ets gedrukt op zijde, r.o gesigneerd in pen. Afm doek 34x44 cm, beeld 25,7x35,5 cm.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
Aantal biedingen
3
handgekleurde-ets-gedrukt-op-zijde-onbekend-gesigneerd-paarden
Grafiek - handgesigneerd

Handgekleurde ets gedrukt op zijde, r.o gesigneerd in pen. Afm. doek 31x22, beeld 26,5x17 cm.

verzending tussen twee plaatjes, 4,50, aangetekend 9,15.

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
Aantal biedingen
1
ets-gedrukt-op-zijde-onbekend-gesigneerd-3-paarden
Grafiek - handgesigneerd

Ets gedrukt op zijde, r.o gesigneerd in pen. Afm. doek 46x34, beeld 37x27 cm.

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
Aantal biedingen
1
rudolf-bremmer-liggend-naakt-tekening-1936
Tekeningen / Aquarel

Tekening door Rudolf Bremmer

Voorstelling van een liggend naakt

Losbladig, beeldmaat 42x35

Gemonogrammeerd en gedateerd in potlood m.o. 'R.B. '36'

Tevens op achterzijde 'R. Bremmer fecit 1936'

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
rotterdamse-haven-jaap-kraanen
Tekeningen / Aquarel

Mooie, naoorlogse aquarel van de Rotterdamse haven, gesigneerd en gedateerd ' 55 (1955) links onder. De aquarel heeft een klein scheurtje aan de linkerzijkant, nauwelijks zichtbaar, maar toch! Verder in zeer mooie staat. Niet ingelijst. 30 x 44 cm

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Margie
Aantal biedingen
4
piet-klaasse-kippen-litho
Grafiek - Handgesigneerd

Litho door Piet Klaasse

Voorstelling van vier kippen op stok

Losbladig, beeldmaat 35x45

Gesigneerd en gedateerd r.o. in de druk 'Piet Klaasse '67'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
7
peter-marges-the-sacrefice-gemengde-techniek-1988
Grafiek - handgesigneerd

Peter Marges. Geboren, Rotterdam 1943. Gemengde Techniek. Titel: The Sacrefice VII 1988. Inclusief aluminiumlijst en ophangmogelijkheid. Afm totaal: 75 x 60 cm. Beeldformaat: 60 x 45 cm. Conditie: de lijst heeft wat lichte plekjes, moet wat bijgewerkt worden, Verder in perfecte staat. Wegens grot...

Huidig bod
€ 13,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
Aantal biedingen
6
gilbert-george
Fotografie

Kunstenaars; Gilbert & George

Titel; Planed

Techniek: 9 Pigmentdrukken

Formaat; 19 x 23 cm per stuk

De fotos kunnen zelf gemonteerd worden tot het bedoelde negenluik

Huidig bod
€ 17,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
6
presse-papier-jellyfish
Glas / Keramiek

kwal, zeeorganisme met gelatineachtige structuur en lange tentakels met stekende cellen

hoogte 10.1 cm breedte 6.4 cm

in zeer goede staat

Huidig bod
€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
9
antieke-millefiori-presse-papier
Glas / Keramiek

Antieke Millefiori Presse-papier,

in heel goede staat,

doorsnee 6.1.

cm hoogte 4.4 cm

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
3
sieghard-pohl
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Sieghard Pohl

Techniek; Ets

Jaar; 1976

gesigneerd met potlood

maten; 21,5 x 15 cm

Oplage; 4/ 82

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
sieghard-pohl
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Sieghard Pohl

Techniek; Ets

Jaar; 1979

Maten afbeelding; 14 x 19 cm

Bladmaat: 38 x 27 cm

gesigneerd met potlood

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaar

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd en genummerd met potlood. Jansen?

Oplage; 75 ex.

Jaar; 1981

maten; 76 x 52 cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
chris-snijders-molen-bij-vaals-ets
Grafiek - Handgesigneerd

Ets door Chris Snijders

Voorstelling van een molen bij Vaals aan de rivier

Losbladig, beeldmaat 23x29, bladmaat 34x39

Gesigneerd in potlood r.o. 'CSnijders', getiteld in potlood l.o. 'Limburg Vaals'

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
johan-cohen-portret-oude-man-litho
Grafiek - Handgesigneerd

Litho door Johan Cohen

Portret van een oude man

Losbladig, beeldmaat 23x19, bladmaat 36x31

Gesigneerd in potlood r.o. 'Johan Cohen'

Gemonogrammeerd l.b. in de druk 'J.C.'

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
etienne-bosch-symbolistische-voorstelling-litho
Grafiek - Handgesigneerd

Litho door Etienne Bosch

Voorstelling van een vrouw in een symbolistische entourage

Losbladig, beeldmaat 11x10, bladmaat 29,x26,5

Gemonogrammeerd l.o. in de druk 'EB'

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
12