Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
54
modern-bloemstilleven-rosette-chicotot-france
Schilderijen

Rosette Chicotot Parijs 1885-19??
Bloemstilleven
Franse schildereswerkzaam in parijs
Medium ; olieverf op doek / oil on canvas
Maat 60 x 76 cm
gesigneerd ; onder links r chicotot / on the leftt below r chicotot
Periode ; rond 1935
Herkomst Christi...

€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
mari-andriessen-liggend-naakt-brons
Beelden

MARI ANDRIESSEN

LIGGEND NAAKT

BRONS IN DE MAAT HOOG 10 - LANG 18 CM - BRRED 5

GESIGNEERD OP DE VOET MONOGRAM MA

IN MIJN BEZIT VANAF 1998 - IN 2007 ZIJN DOCHTER EN KLEINDOCHTER VAN DE KUNSTENAAR

€ 950,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
jan-prins-gesigneerde-ets-van-johan-adolf-pengel-1988
Grafiek - handgesigneerd

Jan Prins. Geboren, Schipluiden 1956. Gesigneerd en gedateerd 1988. Titel: Johan ( Jopie) Adolf Pengel. (1916-1970) was een Surinaams politicus voor de Nationale Partij Suriname (NPS) Oplage: 6/6. Afm totaal: 41 x 31 cm. Beeldformaat: 30.5 x 20.5 cm. Inclusief: aluminumlijst, glasplaat en ophangm...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
nicolai-karadov-modern-realisme-lucifer
Schilderijen

N KARADOV - SOFIA 1950

MODERN REALISME

LUCIFER

OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 23 X 24 CM

GESIGNEERD

GEKADERD IN MODERN LIJSTJE IN DE MAAT 33 X 34 CM

ZEER GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND 8.60

...
€ 165,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
theo-niermeijer-1940-2005-metalen-sculptuur-abstract
Beelden

THEO NIERMEIJER 1940 - 2005

Groot metalen object

Hoog 230 cm

Materiaal ; metaal

staat goed

natuurlijk met roestige delen

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie:

€ 550,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
aliens-in-landschap-surrealisme-van-joseph-bruyn
Grafiek - handgesigneerd

JOSEPH BRUYN 1950-2005

TITEL - ALIENS

LITHO OP DIK PAPIER IN DE MAAT 50 X 65 CM

GESIGNEERD MET POTLOOD EN GENUMMERD ONDER

ZONDER LIJST

jaar 1984

VERZENDKOSTEN KUNNEN GECOMINEERD WORDEN MET MEERDERE WERKEN VAN

DEZE KUNSTENAAR

...
€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
wim-steijn-vroege-ets-boerderij
Grafiek - handgesigneerd

Wim Steijn (1914-1980)

Titel: Boerderij
Jaartal: zonder jaar

Afmeting beeld: 18 x 29,5 cm.
Afmetingen papier: Volledig ongesneden vel 50 x 65 cm.
Gesigneerd: Ja, gestempeld W. Steyn
Materiaal: Ets op Arches papier
Ingelijst: Nee, ...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
wim-steijn-ets-droge-naald-bosrand
Grafiek - handgesigneerd

WIM STEIJN 1914 - 1980

Titel: Bosrand
Jaartal: onbekend
Afmetingen beeld: 24 cm x 32 cm (Lijst: 53 cm x 67 cm)
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood
Materiaal: Ets/Droge Naald op geschept papier
Oplage: 37/150
Ingelijst: ...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
kees-verwey-ets-atelier-luxe-uitgave-het-atelier-van-kees-verwey-1976
Grafiek - handgesigneerd

KEES VERWEY (1900-1995)

Gesigneerde en genummerde ets + bijbehorend luxe uitgave "Het Atelier Van Kees Verwey" Gefotografeerd door Nico Koster

Titel: Atelier compositie
Jaartal: 1976
Afmetingen beeld: 15 x 21 cm.
Gesigneerd: Ja, Genummer...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
aliens-in-landschap-joseph-bruyn-surrealisme
Grafiek - handgesigneerd

JOSEPH BRUYN 1950-2005

TITEL - ALIENS

ZONDER LIJST

jaar 1984

DEZE KUNSTENAAR

...
€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
baron-clemens-van-lansweerde-aquarel-amsterdam-1949
Tekeningen / Aquarel

Goede conditie - gelijst

Gesigneerd : C. v. Lamsweerde

schilder, aquarellist, tekenaar, pentekenaar, pastellist

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maikel_89
rijnhaven-rotterdam-ets-van-jan-sirks-in-perfekte-staat
Grafiek - Handgesigneerd

Deze ets is gereinigd en zuurvrij weer gemonteerd in een nieuwe
matwitte lijst.
De achterzijde heeft een nieuwe zuurvrije achtertik.
De ets staat afgebeeld in de monografie Jan Sirks-Graficus-Schilder 1885-1938
op blz 103 nr 174.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Sirks
pieter-vermeulen-zeefdruk-geschikt-rood-ingelijst-groot
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Geschikt rood
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen lijst: 69,5 cm x 115 cm
Oplage: 7/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
gilbert-george-waaier-death-after-life-multiple-uit-1987
Bijzondere uitgaves

Gilbert & George.

Fraaie gezeefdrukte papieren waaier.

Multiple.

Titel: Death after life.

Jaar: 1987.

Afmetingen: 23 x 42 cm.

Conditie: In nieuwstaat...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
sagitta-mid-century-kom-met-vogel-koperemaille
Glas / Keramiek

Sagitta mid-century kom met vogel koperemaile. Uitstekende staat en gemerkt. Diameter ca. 11 cm.

€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
Sas_art
ronald-boonacker-zeefdruk-op-paneel-il-belpaese-i-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Il Belpaese I
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 92 cm x 72 cm
Oplage: 24/40
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op board/paneel
Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst (Zonder glas)
Conditie kunstwerk: In ...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
krijn-van-dijke-driekoningen-houtsnede
Grafiek - Handgesigneerd

Houtsnede door Krijn van Dijke

Voorstelling van Driekoningen in de vorm van drie kinderen

Houtsnede onder passepartout, beeldmaat 26x15, p.p.maat 40x27

Gesigneerd r.o. op passepartout 'Krijn van Dijke' en getiteld l.o. 'Driekoningen'

Genummer...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jaap-kruijff-zonaanbidsters-in-arcadisch-landschap-litho
Bijzondere uitgaves

Litho door Jaap Kruijff

Voorstelling van een aantal zonaanbidsters in een arcadisch landschap

Losbladig, beeldmaat 19x24, bladmaat 24,5x34,5

Gemonogrammeerd l.o. 'JK'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
bruno-bruni-twee-kameleons-prachtig-mooie-pigmentdruk-gesigneerd-2017
Grafiek - handgesigneerd

Bruno Bruni.

Prachtig en zeer natuurgetrouw werk.

Ik heb niet vaak zo’n mooie druk in mijn handen gehad. Het werk van deze Italiaanse kunstenaar is subliem en werkelijk elk detail is tot op de millimeter in beeld gebracht.

...

€ 79,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
jan-van-holthe-tekening-op-papier-seine-kade-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

Titel: Seine kade
Jaartal: 1951
Afmetingen lijst: 87,5 cm x 68,5 cm
Gesigneerd: Ja, met stift (linksonder) en verso
Materiaal: Tekening op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst (Let op! Zonder glas)

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
kees-franse-aquarel-landschap
Tekeningen / Aquarel

Aquarel van Kees Franse. Titel: landschap. Afmetingen blad: H35,5 x b48 cm. Afmetingen beeld: H16 x b23 cm. Conditie: in zeer goede staat. Het werk is niet gesigneerd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden me...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
peter-stradmann-zeefdruk-naakt-oplage-25-exemplaren
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van de hand van Peter Stradmann.

Gesigneerd in potlood.

Oplage 25 Romeins genummerde exemplaren waarvan diot nummer XVII/XXV is.

Afmetingen ca 42 x 30 cm.

Op STRADMANN art paper.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Centerfo
henk-vermolen-hooggelaarsde-sensuele-vrouw-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

Gemengde techniek door Henk Vermolen

Voorstelling van een hooggelaarsde sensuele vrouw

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 57x32, p.p.maat 70x50

Gesigneerd r.m. 'Henk Vermolen'

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jaap-wagemaker-houtsnede-boek-zonder-titel-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 68,5 cm x 52 cm

Oplage: 2/65
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met verf (rechtsonderin)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in houten lijst (Zwart) Lichte beschadigen aanwezig
Conditie: ...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
antiek-glas-met-wapen-van-bremen-in-silver-overlay
Glas / Keramiek

Antiek glas met wapen van Bremen in silver overlay. In uitstekende staat. Hoogte ca. 11 cm.

€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
Sas_art
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
54