Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
41
tuin-in-laren-litho-van-simon-moulijn
Bijzondere uitgaves

Moulijn startte in 1893 met zijn reeks litho's. Dit werk uit 1897 is het zesde opgenomen werk in de oeuvrecatalogus van Nijland. Beeldformaat 22.1 x 32 cm. Uitgevoerd op crème getint stevig papier. Monogram en datering op de steen. Opgenomen in passepartout met achtervel met een maat v...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
loverendale
ronald-boonacker-toscaans-landschap-i-italië
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk

Titel: Toscaans Landschap I, Italië

Oplage : E/A Epreuve d'artist

250 grams zuurvrij papier

Beeldformaat : 30 x 90 cm

Papierformaat: 40 x 100 cm

Gesigneerd met potlood, rechts onder

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
impressies
ronald-boonacker-via-aurelia-italië
Grafiek - handgesigneerd

Uit de serie 4 wegen naar Rome
——————————————-

Zeefdruk/ambachtelijk/10 tallen kleurdrukken
Titel: Via Aurelia, Italië
Beeldformaat: 38 x 48 cm
Papierformaat: 4...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
impressies
ronald-boonacker-tulpenvelden-holland
Grafiek - handgesigneerd

ZEEFDRUK
Titel: Tulpenvelden, Holland
Beeldformaat: 45 x 90 cm (geschept papier/kartelrand)
Geen witrand papier rondom.
Oplage: E/A
25 kleurendruk
Gesigneerd rechts onder met potlood

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
impressies
ronald-boonacker-italian-landscape
Schilderijen

Origineel op zwaar linnen

Afmeting 70 x 120 cm

Gesigneerd links onder

Staaldraad ophangbevestiging

Komt met certificaat van echtheid kunstenaar/Boonacker

€ 450,00
Eindtijd
Geplaatst door
impressies
onbekende-kunstenaar-luis-silcher-zeefdruk-zonder-titel-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 54,5 cm x 61,5 cm (Beeld: 29,5 cm x 38 cm)
Oplage: 42/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder) (Mogelijk werk van Luis Slicher)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in rode/...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
herman-brood-unieke-gesigneerde-broodtrommel
Varia

Broodtrommel van Herman Brood.

Het betreft een uniek exemplaar, met de hand beschilderd en gesigneerd.

Destijds gebruikt ter promotie van de cd single Wonder, een echt collector's item!

...
€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
MBZ
jos-gielen-aardewerk-schaal
Glas / Keramiek

Aardewerk Schaal afm. 27 x 27 cm, . motief "Dialoog"

Gelimiteerde oplage (290)

Object kan gebruik worden als schaal, maar ook voor gebruik als wandbord. Aan de achterzijde in de ronde rand zijn daarvoor twee originele gaatjes gemaakt.

P...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
carel-visser-houtsnede-op-japans-papier-z-t-geel-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T. (geel)
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 68 cm x 82,5 cm (Blad: 49 cm x 63,5 cm)
Oplage: 1/64
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Houtsnede op Japans papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer ...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
jan-de-bruin-litho-in-een-vreemd-bed-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: In een vreemd bed
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst: 73 cm x 53 cm (Beeld: 50 cm x 35 cm)
Oplage: 6/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Conditie: In zeer goede st...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
frans-franciscus-litho-veronica-in-kaapstad-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Veronica in Kaapstad
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst: 63 cm x 53 cm (Beeld: 43 cm x 31 cm)
Oplage: 21/55
Materiaal: Litho op papier
Conditie: In zeer goed...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
clemens-briels-zeefdruk-a-window-iii-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: A Window III
Jaartal: 1999
Afmetingen lijst: 71,5 cm x 57,5 cm (Beeld: 46 cm x 33,5 cm)
Oplage: 145/150
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in rode/goudkleurige kunststof lijst
...

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
dorian-hiethaar-litho-uitkijktoren-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Uitkijktoren
Jaartal: 1994
Afmetingen lijst: 85 cm x 63 cm (Beeld: 65 cm x 50,5 cm)
Oplage: 22/55
Materiaal: Litho op papier

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
mareike-geys-litho-reiziger-save-from-oblivion-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Reiziger save from oblivion
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst: 63 cm x 83 cm (Beeld: 57 cm x 75 cm)
Oplage: 46/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Litho op papier
Conditie: In zeer ...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
harrie-gerritz-aquatint-z-t-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 1994
Afmetingen lijst: 69,5 cm x 54,5 cm (Beeld: 46,5 cm x 35,5 cm)
Oplage: 25/55
Materiaal: Aquatint op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst (beetje smoezelig)
Conditie: ...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
corrie-kuijs-lino-schaduwbeeld-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Schaduwbeeld
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 78 cm x 63 cm (Beeld: 52,5 cm x 41 cm)
Oplage: 26/50
Materiaal: Lino op papier
Conditie: In zeer goede staat.

...
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
w-a-lambrecht-1876-1940-ets-aquatint-2x-romantische-voorstellingen
Grafiek - Handgesigneerd

Beeldmaat ovaal: 28 x37 cm. Met lijst: 44 x 53 cm. Ets aquatint. Beide handgesigneerd onder en resp. nr. 40 en 44.

€ 130,00
Eindtijd
Geplaatst door
schilderijendewiek
joke-struik-ets-afzien-als-ontspanning
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Afzien als ontspanning
Jaartal: 2005
Afmetingen: Passe-partout 40 cm x 50 cm, Blad: 27 cm x 35 cm, Beeld: 25 cm x 23 cm
Oplage: 24/30 (Let op: Oplagenummer wijkt af van de foto.
Materiaal: Ets op pap...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
hjalmar-riemersma-zeefdruk-sterrendorp-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Sterrendorp
Jaartal: 2004
Afmetingen lijst: 64,5 cm x 115 cm (Beeld: 39,5 cm x 91,5 cm)
Oplage: 23/55
Materiaal: Zeefdruk op papier
Co...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
eric-de-nie-litho-ster-ii
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Ster II
Jaartal: 1988
Afmetingen blad: 50 cm x 50 cm (Beeld: 38 cm x 38 cm)
Oplage: 8/20
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
aafke-bennema-zeefdruk-z-t-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 73 cm x 92,5 cm (Beeld: 49 cm x 62 cm)
Oplage: 5/55
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst (wat smoezelig)
Conditie: In zeer ...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
aris-knikker-olieverf-op-doek-visser-in-polderlandschap
Schilderijen

erg mooi werk van Aris Knikker afmeting doek 30x45 cm in goede staat

incl. lijst 41x56 cm

€ 475,00
Eindtijd
Geplaatst door
hoogers
eric-de-nie-litho-ster-i
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Ster I
Jaartal: 1988
Afmetingen blad: 50 cm x 50 cm (Beeld: 39 cm x 39 cm)
Oplage: 13/20
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
eduard-flor-ets-apt-rousillon
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Apt - Rousillon
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen blad: 71 cm x 55,5 cm (Beeld: 60 cm x 49 cm)
Oplage: 5/10 eigen druk (niet goed leesbaar)
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Nee
Cond...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
marianne-roodenburg-litho-zonder-titel
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1984
Afmetingen blad: 51 cm x 66 cm (Beeld: 51 cm x 66 cm)
Oplage: 1/10 e.d.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (verso)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

...
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
41