Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
27
jean-luc-lecoindre-portail-zeer-mooi-werk-uit-2016-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

JEAN LUC LECOINDRE.

Titel: Portail.

Afmetingen blad: 43 x 60 cm.

Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.

Materiaal: Kleurenlithografie op Büttenpapier.

Signatuur: r. o. Handgesigneerd.

...
€ 67,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
jaap-van-veen-gemengde-techniek-toneelspel-gesigneerd
Tekeningen / Aquarel

JAAP van VEEN.

Wat een schoonheid, wat een krachtdadige warmte straalt deze toneelspeelster uit. Herkennen we hier de jonge Josine van Dalsum in een van haar prachtige glansrollen? Ik vind het een juweel.

€ 39,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
wil-willemsen-het-gesprek-zeefdruk-gesign-gelijst
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie zeefdruk van Wil Willemsen, in aluminium lijst. Formaat incl. 41 x 52 cm, zeefdruk grootte 30 x 40 cm. Oplage nr. 320/500, potlood gesigneerd r.o. (reflecties in de foto's vanwege glas)

€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
ffagott
herman-brood-originele-tekening-bidden-helpt
Tekeningen / Aquarel

Prachtige originele tekening met de titel: 'bidden helpt'

De tekening meet 15,5 x 10,5 cm.

Gesigneerd en gedateerd 2000.

...
€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
MBZ
wolfgang-hutter-prachtige-giclee-van-zijn-sprookjesachtige-werk-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

WOLFGANG HUTTER (1928)

Een prachtig mooie Giclée van een van zijn fabelachtige en fantasievolle werken.
Uitgevoerd in een warme en intense kleurenschakering die voor zijn droomwereld zo typerend is.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
jan-de-beus
Grafiek - handgesigneerd

schitterende zeefdruk van Jan de beus uit  1984 ingelijst 90x70 cm genummerd en gesigneerd.

e.d. 7/ 25 en in nieuwe lijst

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
noorderberg
hans-meyer-petersen-cobra
Grafiek - handgesigneerd

prachtige abstracte zeefdruk ingelijst 70x50 cm in aluminium lijst genummerd en gesigneerd .

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
noorderberg
tamaz-abashidze
Grafiek - handgesigneerd

prachtige kleurenets van tamaz abashidze ingelijst maten 41x51 cm genummerd 3/5 en gesigneerd  uit 1998 getiteld " dorpswijze ".

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
noorderberg
henk-van-vessem
Grafiek - handgesigneerd

prachtige abstracte zeefdruk van henk van Vessem ingelijst maten 70x60 cm genummerd en gesigneerd uit 1989.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
noorderberg
bruno-bruni-fiore-bijzonder-mooie-lithografie-2017-handgesigneerd-groot
Grafiek - handgesigneerd

Zeer fraai en bijna abstract werk van deze Italiaanse kunstenaar.

Titel: Fiore.

Materiaal: Kleurenlitho in de offsettechniek.

Afmetingen: 90 x 80 cm.

Jaar: 2017.

Signatuur: Handgesigneerd.

...

€ 115,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
bruno-bruni-cunes-notte-lithografie-2017-handgesigneerd-groot
Grafiek - handgesigneerd

Zeer kleurrijk werk van deze Italiaanse kunstenaar.

Titel: Cunes notte.

Afmetingen: 106 x 91 cm.

Jaar: 2017.

Signatuur: Handgesigneerd.

Conditi...

€ 115,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
bruno-bruni-covo-zeer-grote-en-warme-lithografie-handgesigneerd-2017
Grafiek - handgesigneerd

Bijzonder fraai en kleurrijk werk van deze Italiaanse kunstenaar.

Titel: Covo.

Afmetingen: 91 x 108 cm.

Jaar: 2017.

Signatuur: Handgesigneerd.

...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
bruno-bruni-capotto-zeer-grote-lithografie-2017-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Indrukwekkend werk van deze bekende Italiaanse kunstenaar.

Titel: Capotto.

Afmetingen: 89 x 100 cm.

Jaar: 2017.

Signatuur: Handgesigneerd.

Cond...

€ 115,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
bruno-bruni-ti-amo-prachtige-en-kleurrijke-pigmentdruk-gesigneerd-2017
Grafiek - handgesigneerd

Bruno Bruni.

Geweldig mooi!

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
bruno-bruni-kameleon-bij-zonsondergang-ragfijne-pigmentdruk-gesigneerd-2017
Grafiek - handgesigneerd

Bruno Bruni.

Prachtig!!

Ik heb zelden zo’n mooie druk in mijn handen gehad. Het werk van deze Italiaanse kunstenaar is subliem en werkelijk elk detail is tot op de honderdste m.m. in beeld gebracht.

Titel: Kameleon bij zons...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
bruno-bruni-rana-een-bijna-levensechte-pigmentdruk-gesigneerd-2017
Grafiek - handgesigneerd

Bruno Bruni.

Bijna levensecht!! Dat klopt (niet) helemaal want dit is de afbeelding van een opgezet en geprepareerd exemplaar met de Bar-code sticker van de eigenaar nog op zijn lijf geplakt. Een ware ode aan de natuur zullen we maar denken. (Het is wel het best verkoch...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
bruno-bruni-solitudine-8-kleurige-lithografie-gesigneerd-genummerd
Grafiek - handgesigneerd

Bruno Bruni.

Bijzonder fraai werk van deze zeer bekende kunstenaar.

Titel: Solitudine.

Mareriaal: 8 kleurige lithografie op Arches-Bütten.

Druk: Matthieu in Dielsdorf. Bij Zürich.

Afmetinge...

€ 79,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
victor-hasch-le-pins-mooie-en-kleurrijke-lithografie-handgesigneerd-genummerd
Grafiek - handgesigneerd

Victor Hasch.

Bijzonder fraai en gezocht werk van deze kunstenaar.

Titel: - Le Pins -

Techniek: Lithografie op zwaar papier.

Signatuur: r.o. in potlood gesigneerd.

Oplage: l.o. 45/175. (...

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
paul-citroen-portret-van-een-dame-litho-1976
Grafiek - handgesigneerd

Fraai portret van de hand van Paul Citroen. Gesigneerd in de litho, daarbij linksonder nogmaals met potlood en genummerd. Degelijk en professioneel gelijst achter ontspiegeld glas door kunsthandel Jongkind te Amsterdam. Af te halen in Utrecht of verzending in overleg.

Formaat: 49 x 66 c...

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
hangh52
wolfgang-hutter-prachtige-glicee-op-katoenpapier-handgesigneerd-oplage-50
Grafiek - handgesigneerd

WOLFGANG HUTTER (1928-2014)

DE LAATSTE!!

Dit ...

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
regina-silveira-armarinhos-i-lithografie-handgesigneerd-genummerd-2002
Grafiek - handgesigneerd

REGINA SILVEIRA (1939 Brasil)

Dit werk getuigt van haar fascinatie voor wat schaduw, belichting en perspectief met voorwerpen kunnen doen door het oog van de kijker.

€ 69,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
regina-silveira-armarinhos-iii-lithografie-handgesigneerd-genummerd-2002
Grafiek - handgesigneerd

REGINA SILVEIRA (1939 Brasil).

€ 59,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
espen-greger-hagen-zeefdruk-indiaan-blauw-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

leuke kleurenzeefdruk van Greger Espen Hagen

afm blad 25x25 cm in nieuwstaat

handgesigneerd en genummerd

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernekunstonline
espen-greger-hagen-zeefdruk-indiaan-rood-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

leuke kleurenzeefdruk van Espen Greger Hagen

handgesigneerd en genummerd

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernekunstonline
martin-engelman-pentekening-1965
Tekeningen / Aquarel

Van kunstenaar Martin Engelman: pentekening op papier in aluminium lijst. Formaat incl. 63 x 25 cm, tekening ca. 56 x 18 cm. Gesigneerd r.o. en onduidelijk getiteld l.o. gedateerd '65. Brede alu lijst met minimale niet storende gebruikssporen.

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
ffagott
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
27