Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
31
bernard-charoy-kleurenlitho-jeune-fille
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed. Lichte verkleuring onder- en rechterzijkant (zie foto's)

Papiersoort: Arches.

Editie: 275 ex. nummer 168. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 76 x 56 cm. Afbeelding: 55 x 47 cm.

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
bernard-moldawan-kleurenlitho-hommage-a-magritte
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: Japsn rijstpapier.

Editie: 100 ex. nummer 54. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 56 x 76 cm. Afbeelding: 49 x 63 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

...
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
leonor-fini-kleurenlitho-la-fée-vole-sur-la-fleur
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Papiersoort: Arches.

Editie: E.A.

Afmetingen: Vel: 56 x 38 cm. Afbeelding: 36 x 28 cm.

€ 110,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
frans-hens-ets-paysage-de-la-lys
Grafiek

Conditie: goed. Lichte verkleuring einde randen.

Afmetingen: Vel: 44 x 38 cm. Ets: 20 x 22 cm.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
freddy-defossez-kleurenlitho-vase-mauve
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: BFK Rives.

Editie: H.C. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 56 x 45 cm. Afbeelding: 38 x 30 cm.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
alian-bonnefoit-kleurenlitho-nu-à-la-chaise-rouge
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Editie: 175 ex. nummer 13.  Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 100 x 70 cm. Afbeelding: 87 x 62 cm.

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
achilleas-droungas-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Afmetingen: Vel: 59 x 78 cm. Afbeelding: 53 x 71 cm.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
karim-rashid-voor-gaia-gino-paarse-glazen-waxinelichthouder-the-gong
Design

Karim Rashid voor Gaia & Gino - Paarse glazen waxinelichthouder "The Gong"

Mooi gestileerd stuk glas ontworpen als waxinelichthouder door Karim Rashid. In prima onbeschadigde conditie, aan de onderzijde gesigneerd en gemerkt.

...
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
frans-lebret-1820-1909-kleurendruk-vrouw-bij-een-watermolen
Grafiek

Een prachtige kleurendruk van de kunstenaar Frans Lebret (1820-1909). Mooi achter passe partout en glas ingelijst. Gesigneerd links onder (in de druk) en gedateerd 1908. Afmetingen met lijst: 42,5 cm. x 33,5 cm. Kleurendruk: 29 cm. x 19 cm. Conditie: heel goed. De lijst heeft wat gebruikssporen. ...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
francoise-deberdt-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: Arches.

Editie: 150 ex. nummer 3. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 64 x 48 cm. Afbeelding: 44 x 34 cm.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
faience-wasmuel-art-deco-klokje
Glas / Keramiek

Faience Wasmuel - Art deco klokje

Leuk aBelgisch art deco aardewerken klokje met kleurrijk bloemdecoratie. Het uurwerkje werkt niet meer, maar verder is het klokje in prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt, het merk is alleen wel wat versleten en vaag. Aan de achterzijd...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
keimpe-kootstra-kleurrijke-zeefdruk-gesprek-van-de-dag-1
Grafiek - handgesigneerd

Papierformaat : 72 x 50 cm

Beeldformaat : 62 x 46 cm

Genummerd en gesigneerd met titel. Oplage : 73/90

In perfecte staat,uit eigen collectie.Wordt verzonden in stevig karton.Ook in strakke zilverkleurige wissellijst:Prijs: 65,= euro.( excl.verzendkosten.

...
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Onderdetafel
francoise-deberdt-kleurenlitho-suite-noël-le-pin-et-l-homme-de-neige
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: Arches Reliëfpapier.

Editie: E.A. Nummer kan afwijken van de foto.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
francoise-deberdt-kleurenlitho-suite-noël-la-fille-et-le-canard
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: Reliëfpapier. Japans rijstpapier.

Afmetingen: Vel: 65 x 48 cm. Afbeelding: 44 x 34 cm.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
armando-gestalt-handgesigneerde-en-genummerde-giclee-nieuwstaat
Grafiek - handgesigneerd

Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Dit betreft een genummerd exemplaar binnen de oplage!

Titel: 'Gestalt'

Techniek: Giclee op handgeschept katoenpapier

Signatuur: Handgesigneerd met potlood

...
€ 155,00
Eindtijd
Geplaatst door
Contart
jakob-kruijff-naakte-figuurtjes-aan-een-bosrand-lithografie
Grafiek - handgesigneerd

Karakteristieke litho van de hand van Jakob Kruijff. Links-onder met potlood gesigneerd en genummerd 77/200. Strakke alluminium Barthlijst.

Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstmest
Aantal biedingen
1
frans-hens-ets
Grafiek

Conditie: goed. Licht verkleuring rand rechts.

Editie: 30 ex. nummer 13. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 44 x 38 cm. Ets: 17 x 27 cm.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
alain-bonnefoit-kleurenlitho-nu-blonde
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: uitstekend. Papiersoort: Arches.

Editie: 175 ex. nummer 46. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 53 x70  cm. Afbeelding: 45 x 60 cm.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
frans-hens-ets
Grafiek

Conditie: goed.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
francoise-deberdt-kleurenlitho-suite-noël-la-femme-et-l-oie
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: Arches. (Reliëfpapier).

Editie: 250 ex. nummer 141.

Afmetingen: Vel: 48 x 65 cm. Afbeelding: 34 x 44 cm.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
jean-pierre-zoetbrood-gemengde-techniek-89-x-69-cm-1981-zonder-titel-no-2
Schilderijen

Jean-Pierre Zoetbrood (1950 Heerlen)

Gemengde Techniek (89 x 69 cm) 1981

Ingelijst achter glas, buitenmaat lijst 90,5 x 70,5 cm

Titel: Zonder Titel no: 2

Gesigneerd onder en getiteld achterzijde

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
DRK
armando-körperlich-handgesigneerde-en-genummerde-giclee-nieuwstaat
Grafiek - handgesigneerd

Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en genummerd met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2016, komt uit een oplage van 30 exemplaren (exemplaar 4/30). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.

...
€ 145,00
Eindtijd
Geplaatst door
Contart
armando-bäume-handgesigneerde-en-genummerde-giclee-nieuwstaat
Grafiek - handgesigneerd

Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en genummerd met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2017, komt uit een oplage van 30 exemplaren (exemplaar 4/30). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.

...
€ 155,00
Eindtijd
Geplaatst door
Contart
armando-der-baum-handgesigneerde-en-genummerde-giclee-nieuwstaat
Grafiek - handgesigneerd

Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en genummerd met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2017, komt uit een oplage van 30 exemplaren (exemplaar 2/30). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.

...
€ 145,00
Eindtijd
Geplaatst door
Contart
jan-oosterman-jr-keramisch-blad-de-afstap-1993
Glas / Keramiek

Acryl - en glazuurschildering op keramisch blad - gesigneerd - 1993
Kunstenaar: Jan Oosterman jr. (1911 Blaricum - 1996 Maarssen)
Signatuur (l.o.): JAN O...Jaar: 1993
Afmetingen: ca. 45 X 30 cm
Materiaal: aardewerk

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
CIRQ_Collection
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
31