Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
49
hans-ebeling-koning-hema
Tekeningen / Aquarel

Hans Ebeling Koning, HEMA

titel: kikker en vleermuis in HEMA lijstje

techniek: verf en inkt op papier

afmetingen: 32 x 24 cm. incl. lijst

gesigneerd: r.o. HEK 2017 (potlood)

conditie: prima

alleen verzenden

...
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
katekunst
hans-ebeling-koning-kavel-met-twee-gouaches-boetedoening
Tekeningen / Aquarel

Hans Ebeling Koning, kavel 2 met gouaches

titel: zonder

techniek: acrylverf op papier

afmetingen: 35 x 35 cm. & 36 x 42 cm.

gesigneerd: r.o. HEK 2016 & HEK 2017 (in potlood)

conditie: prima

alleen verzende...

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
katekunst
hans-ebeling-koning-acrylverf-op-papier-mispelbomen
Tekeningen / Aquarel

Hans Ebeling Koning

titel: Mispelbomen

techniek: Acrylverf op papier

afmetingen: 60 x 80 cm. beeldmaat = 49 x 64 cm.

(gemonteerd op karton en in passe partout)

gesigneerd: r.o. HEK 1982

conditie: prima

a...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
katekunst
johannes-petrus-paulus-paul-bodifee-1866-1938-maroufle-boerderijen
Schilderijen

Een prachtig lanschapsschilderij van de kunstenaar Johannes Petrus Paulus 'Paul' BODIFEE (1866-1938). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 43,5 cm. x 33,5 cm. Beeldmaat: 29 cm. x 18,5 cm. Conditie maroufle: goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk k...

€ 499,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
thom-de-jong-ets-summer-branche
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Thom de Jong. Titel: Summer branch. Nummer: Artist proof. Afmetingen blad: H72 x b53 cm; Afmetingen voorstelling: H61,5 x b42,5 cm; Gesigneerd, rechtsonder, door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
bruno-bruni-the-last-coffee-originele-pigmentdruk-handgesigneerd-2017
Grafiek - handgesigneerd

Bruno Bruni.

Het werk van deze Italiaanse kunstenaar is subliem en werkelijk elk detail is tot op de millimeter in beeld gebracht.

Titel: The Last Coffee.

€ 109,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
thom-de-jong-ets-autumn-branche
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Thom de Jong. Titel: Autumn branch. Nummer: Artist proof. Afmetingen blad: H72 x b53 cm; Afmetingen voorstelling: H61,5 x b42,5 cm; Gesigneerd, rechtsonder, door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
bruno-bruni-il-padrino-pigmentdruk-op-zwaar-katoenpapier-handgesigneerd-2017
Grafiek - handgesigneerd

Bruno Bruni.

Bijzonder spannend en krachtig Itaiaans werk.

Het werk van deze Italiaanse kunstenaar is subliem en werkelijk elk detail is tot op de tiende millimeter in beeld gebracht.

Titel: Il Padrino.

Materiaal: Origine...

€ 109,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
waalko-dingemans-ets-poort-bij-hattem
Grafiek

Ets van Waalko Dingemans. Titel: Poort bij Hattem. Afmetingen incl. passe-partout H61,5 x b46 cm; Afmetingen voorstelling: H32 x b26 cm; Gesigneerd, rechtsonder, door de kunstenaar.

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
paul-jenkins-mémoire-de-la-liberté-gesigneerd-en-genummerd-12-75
Grafiek - handgesigneerd

Litho van de Amerikaanse Abstracte Expressionist Paul Jenkins(1923-2012) . Het grote werk van 76 x 56 cm is ingelijst in een gouden houten lijst (met wat lichte beschadigingen) en heeft als nummering 12/75. Jenkins behoort tot Amerikaanse Abstracte Expressionisten samen met tijdgenoten Mark Ro...

€ 750,00
Eindtijd
Geplaatst door
Smoke
anton-martineau-groot-werk-op-papier-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

Groot werk op papier in gemengde techniek van de onlangs overleden Anton Martineau (1926 - 2017). Het werk is gemaakt met Oost-Indische Inkt, Krijt, gouache en potlood. Het werk is 100 cm breed en 70 cm hoog. Gesigneerd in potlood.

...
€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
Smoke
Tekeningen / Aquarel

Groot werk op papier in gemengde techniek van de onlangs overleden Anton Martineau (1926 - 2017). Het werk is gemaakt met Oost-Indische Inkt, Krijt, gouache en potlood Het werk is 100 cm breed en 70 cm hoog. Gesigneerd in potlood.

...
€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
Smoke
willem-nijs-ets-stad-aan-rivier
Grafiek - handgesigneerd

Ets vanWim Nijs. Titel: stad aan de rivier. Afmetingen blad: H50 x b65 cm; Afmetingen voorstelling: H27,5 x b47,5 cm; Gesigneerd, linksonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: E.A..

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jaap-hillenius-ets-liggende-vrouw-1934
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jaap Hillenius. Titel: Liggende vrouw. Het werk is gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H46 x b61 cm. Afmetingen voorstelling: h30 x b39 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
daniel-lanoux-prachtig-winterlandschap-zeefdruk-75x55cm-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Daniel Lanoux.

Prachtig winterlandschap.

Materiaal;: Zeefdruk op mooi en stevig papier.

Afmetingen blad: 75 x 55 cm.

Afmetingen beeld: 59 x 40 cm.

Oplage: l.o. EA.

S...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
jurjen-ravenhorst-litho-zwevend-huis
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zwevend huis
Jaartal: 2000
Afmetingen blad: 65 cm x 50,5 cm (afmetingen beeld: 46 cm x 44 cm)
Oplage: 99/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Lithografie op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: Beeld in ...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
gena-circle-of-life-gesigneerd-2017
Schilderijen

Origineel werk van kunstenaar Gena.

Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.

Zijkanten zijn mee geschilderd.

Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed!

Formaat : 80 x 130 cm

...
€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
Theheartofart
hendrik-jan-keijl-olieverf-op-hout-landschap-aantekening
Schilderijen

Titel: Landschap aantekening
Jaartal: 1980
Afmetingen lijst: 41 cm x 52,5 cm
Materiaal: Olieverf op hout
Ingelijst: Ja, in houten lijst (zonder glas)

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
annemarie-vink-zeefdruk-z-t
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 1987
Afmetingen blad: 32,5 cm x 24 cm
Oplage: 9/10
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Het oplagenum...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
ans-wortel-ets-ik-houd-m-n-hartvoor-t-land-waar-de-knechten-de-baas-zijn
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ans Wortel. Titel: ik houd m'n hartvoor 't land waar de knechten de baas zijn. Afmetingen blad: H65,5 x b50,5 cm; Afmetingen voorstelling: H24,5 x b39,5 cm; Gesigneerd, middenonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 113/150.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
bob-lejeune-litho-de-smaak
Grafiek - handgesigneerd

Titel: De smaak
Jaartal: 1995
Afmetingen blad: 38,5 cm x 28,5 cm
Oplage: e.d. 2/9
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

Het opla...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
valerio-adami-zeefdruk-studio-per-fantasia-per-violino
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Studio per fantasia per violino
Jaartal: 1993
Afmetingen blad: 27,5 cm x 28,5 cm (Beeld: 21,5 cm x 23,5 cm)
Oplage: 279/300 (let op; ander oplagenummer dan zichtbaar op de foto)
Materiaal: Zeefdruk ...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
pieter-drift-ets-aquariumzee-2002
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Pieter Drift uit 2002. Titel: Aquariumzee. Afmetingen blad: H38 x b48,5 cm; Afmetingen voorstelling: H28,5 x b38,5 cm; Gesigneerd, middenonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 1/2.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
angelique-van-wesemael-droge-naald-z-t
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 1997
Afmetingen blad: 25 cm x 34,5 cm (Beeld: 14,5 cm x 15 cm)
Oplage: 1/1
Materiaal: Droge Naald op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: Beeld in zeer goede staat.

...
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
f-sadler-landschap-met-brug-en-personen-gesigneerd
Grafiek

F. Sadler. Landschap met brug en personen. Gesigneerd met monogram en in potlood. (Waarschijnlijk 19e eeuw) Afm totaal: 68 x 53 cm. Beeldformaat: 36.5 x 26.5 cm. Wegens ouderdom heeft het passe-partout wat craquele. Ets zelf verkeerd in perfecte staat. ivm glasplaat wordt het extra goed ingepakt.

...
€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
49