Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Grote litho van Ger Lataster uit 1998. Afmetingen werk: H81,5x b122,5cm. Nummer: 23/50. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvra...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981.Afmetingen blad incl. tekst: H59x b120cm. Afmetingen etsblad: H59x b60cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certifi...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote litho van Ger Lataster uit 1998. Afmetingen werk: H81 x b122,5 cm. Nummer: 19/50. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvra...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981.Afmetingen blad incl. tekstblad: H59x b120cm. Afmetingen etsblad: H59x b60cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een cer...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote kleuren ets van Ger Lataster uit 1976.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slechts 40 stuks.
De afmetingen zijn: 50.5 x 65 cm en is in goede conditie.

Eventuele verzendkosten € 8.95 (aangetekend/verzekerd).

ZZAL

...
€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981.Afmetingen blad incl. tekstblad: H59x b120cm. Afmetingen etsblad: H59x b60cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een c...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote litho van Ger Lataster uit 1994. Afmetingen werk: H81 x b122,5 cm. Nummer: 19/50. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvra...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Lataster Ger

Techniek: kleurets en aquatint

Gesigneerd: met de hand gesigneerd rechtsonder

Nummer: 40/250

Afmetingen blad: 66 cm x 51 cm

Afmetingen afbeelding: 49,50 cm x 39,50 cm

Conditie: goed

De authent...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel: Z.T. Figuur
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 71,5 cm x 60,5 cm (Blad: 38 cm x 28 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Inkttekening op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

...
€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T.
Jaartal:1977 (?)
Afmetingen blad:92 cm x 62 cm
Oplage:8/30 h.s.
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Lino (?) op Rijstpapier
Ingelijst:Nee

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T. zwart
Jaartal:1957 (?)
Afmetingen blad:63 cm x 93 cm
Oplage:12/12
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal:Houtsnede op Rijstpapier
Ingelijst:Nee

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T.
Jaartal:1961
Afmetingen blad:53,5 cm x 79 cm
Oplage:13/20
Materiaal:Litho op papier
Ingelijst:Nee

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T.
Jaartal:1974 (?)
Afmetingen blad:56,5 cm x 79 cm
Oplage:75/80
Materiaal:Litho op papier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Hemelse en Aardse liefde IV
Jaartal:1998
Afmetingen blad:38 cm x 50 cm
Oplage:2/20 H.C.
Materiaal:Lithoop papier
Ingelijst:Nee

€ 1.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Hemelse en Aardse liefde
Jaartal:1998
Afmetingen blad:38 cm x 50 cm
Oplage:1/20 H.C.
Materiaal:Lithoop papier
Ingelijst:Nee

€ 1.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 1971 (?)
Afmetingen blad: 57 cm x 77 cm
Oplage: 32/40
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1990 in nieuw staat. Papierformaat 50 x 65 cm. Nummer 29 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...
€ 95.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1976 in nieuw staat. Papierformaat 56 x 76 cm. Nummer 17 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...

...
€ 105.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde litho, van Jef Diederen uit 1964. Waarschijnlijk door uv-licht iets verkleurd dat is vooral in het witvlak buiten de prent maar met een passe partout valt dat niet meer op. Papierformaat 50 x 37. Nummer 15 uit een serie van 25. De litho kan worden opgehaald in onze galer...

€ 70.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde litho, van Ger Lataster uit 1998 in nieuw staat. Papierformaat 80 x 120 cm. Nummer 26 uit een serie van 50. De litho kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

€ 195.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde houtsnede, van Jef Diederen uit 1973. Papierformaat 60 x 50 cm. Nummer 139uit een serie van 50. De houtdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...
€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0