Zoekresultaat
Items
Beelden

*Fraai zwaar beeld van de bekende Nederlandse beeldhouwer Eric Claus, de Toernooiridder geheten. Het hier geveilde beeld betreft een afgeleide versie van een groot beeld van hem, welke gedurende een bepaalde periode vervaardigd werd als exclusief 20-jarig jubileum geschenk voor hoger geplaatste m...

€ 475.00
Eindtijd
Geplaatst door
Strechgel
Aantal biedingen
0
Beelden

Prachtige aanvallende stier vervaardigd in volledig massief brons door de bekende Franse beeldende kunstenaar Pierre Chenet. Zeer gedetailleerd. Tevens gesigneerd door de kunstenaar. Het beeld is gemaakt in de 20e eeuw. Lengte 38 cm, hoogte 28 cm, gewicht 5,5 kg.
Dit kavel kan worden opgeh...

Huidig bod
€ 400.00
Eindtijd
Geplaatst door
Artsandantiques
Aantal biedingen
1
Beelden

Keramisch object

afmeting: 6,5 x 7 x 6 cm

niet gesigneerd en gedateerd, hoogst waarschijnlijk jaren '70

herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag

ZZBEE

Huidig bod
€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
omber
Aantal biedingen
2
Beelden

Dit kavel kan worden opgeh...

Huidig bod
€ 565.00
Eindtijd
Geplaatst door
Boesje
Aantal biedingen
3
Beelden

Onbekende: Kunstenaar.

Zeer fraai metalen( geen brons) beeld van vrouw te paard. Erg mooie compositie, moet van goede kunstenaar zijn, ik weet helaas niet wie.

Hoogte incl. sokkel : ca 23 cm

Breedte: ca 23 cm

€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
thuisgalerie
Aantal biedingen
0
Beelden

Charlotte Loopuyt (? - 2006)

Zeer fraai bronzen beeld van een gesneuveld paard. Helaas is de dramatiek van het beeld moeilijk vast te leggen op de foto. UNICA!

Techiek: Brons gegoten volgens de cire perdue methode.

Afmetingen: h.16 x b.30 x d.26 cm

Gewicht: ...

Huidig bod
€ 275.00
Eindtijd
Geplaatst door
thuisgalerie
Aantal biedingen
1
Beelden

Onbekende kunstenaar.

Bronzen beeld van zittend naakt met appel. UNICA!!

Zeer fraai , zwaar beeld. Te dateren jaren rond 1930-1940.

€ 500.00
Eindtijd
Geplaatst door
thuisgalerie
Aantal biedingen
0
Beelden

Jos van Vreeswijk:

Titel: Zonder titel

Jaartal: 1998

Afmetingen beeld: h. 19 cm x b. 3 cm x d. 3 cm (hoogte inclusief sokkel: 23,5 cm)

Oplage niet leesbaar, nummer 34.

Gesigneerd: Ja, gegraveerd

Materiaal: Brons

Gewicht: 816 gr...

€ 145.00
Eindtijd
Geplaatst door
thuisgalerie
Aantal biedingen
0
Beelden

Onbekende kunstenaar:

Fraai gestileerd houtsnijwerk van een vogel. Ik zou het werk graag toekennen aan een Tjipke Visser of Johan Coenraad Altorf, helaas heb ik de kunstenaar van dit mooie beeld niet kunnen achterhalen. Desalniettemin een zeer fraai gesneden beeld. Een must-have voor de ...

€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
thuisgalerie
Aantal biedingen
0
Beelden

Onbekende kunstenaar:

Fraai massief bronzen beeld van moeder en kind.

Op onderzijde sokkel staat R. Rusinova , heeft mogelijk betrekking op de kunstenares Rumiana Rusinova .

Gesigneerd: nee

Afmetingen: 15,5 breed x 9 hoog x 6,5 diep.

Paar kleine c...

€ 225.00
Eindtijd
Geplaatst door
thuisgalerie
Aantal biedingen
0
Beelden

Oud Afrikaans houten beeld van vrouw met gevlochten haar.

Hoogte 33 cm

ZZBEE

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
unicapb
Aantal biedingen
0
Beelden

messing object, oplage 300

afmeting: 8,5 x 8,5 x 1,5 cm

oplagenummer: 300/300

jaar: 1970

Huidig bod
€ 195.00
Eindtijd
Geplaatst door
omber
Aantal biedingen
3
Beelden

Kunstenaar: Corry Ammerlaan
Titel: Zonder Titel
Jaar: Onbekend
Techniek: Verbronsd beeld
Afmeting (Sokkel): 6,5 x 5 x 5 cm
Afmeting (Totaal incl. Sokkel): 22,5 x 13,5 x 5 cm
Signatuur: Relief aan de voet van het beeldwerk gesigneerd
Staat: Goed
...

Huidig bod
€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
verborgenkunst
Aantal biedingen
5
Beelden

Prachtig groot bronzen beeld op hardstenen voet van de hand van Corry Ammerlaan-van Niekerk.

In prima conditie.

Gesigneerd met het monogram 'CAN'aan de achterzijde.

Hoogte 45cm, breedte 60cm.

€ 1499.00
Eindtijd
Geplaatst door
JJvanWijk
Aantal biedingen
0
Beelden

Groot houten babybeeld van Dadara. Van deze beelden zijn er 8 stuks uitgegeven in 8 verschillende kleuren. Elk beeld is dus uniek. Afmetingen: H87 x b55 x d5,5 cm. Rechts boven, in het witte gedeelte van het hoofd, is de foto iets minder helder door de lichtval.

Conditie: in goede staat...

€ 575.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Beelden

wandobject: verf op jute op hout; unicum; zeer goede staat.

Gesigneerd aan de achterkant.

Afmetingen in cm.: 27 x 25 x 2-11

ZZBEE
€ 275.00
Eindtijd
Geplaatst door
bosland149
Aantal biedingen
0
Beelden

Opblaasbaar beeld van Nikki de Saint- Phalle uit 1968.Uitgegeven door: Marlo plastics, New York. Afmetingen +- H46 x b43 cm. Conditie: in goede staat.

Let op: Dit is de eerste uitgave en dus niet de latere goedkopere versies uit 1993 en 2002.

ZZBEE

...
€ 495.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Arcadia
Jaartal: 19991
Afmetingen beeld: h. 38 cm  b. 28 cm x  d. 21 cm
Oplage: onbekend
Gesigneerd: Ja, met monogram 'T.T.' (onderzijde)
Materiaal: Brons, massief

Gewicht: 9600 gram
Conditie: In zeer goede staat.

...
€ 300.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Een Nomade
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen beeld: h. 13 cm  b. 9,5  cm x  d. 6 cm
Oplage: 2/6
Gesigneerd: Ja, met monogram 'BH'
Materiaal: Brons

Gewicht: 982 gram

LET OP...

€ 250.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Zeehond
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen beeld: h. 5 cm  b. 5,5  cm x  d. 14,5 cm
Oplage:Onbekend
Gesigneerd: Nee
Materiaal:  Brons

Gewicht: 929 gram

LET OP: Dit item wordt ...

€ 300.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Liggend naakt
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen : h. 13 cm x b. 16 cm  x d. 6,5 cm
Gesigneerd: Ja, met monogram (onderzijde)
Materiaal: Keramiek
Gewicht: 0,7 kg
Conditie: In goede staat

€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Prachtig, los gesculpteerd beeld van Margot Hudig-Heldring. Bronzen beeld op houten sokkel, gemonogrammeerd op de rechterbil van het paard. In uitstekende conditie. Afkomstig uit het Rosa Spier Huis in Laren, waar Margot Hudig woonde van 1996 tot aan haar overlijden in 2006. (Kaartje op de laatst...

€ 950.00
Eindtijd
Geplaatst door
Rosser
Aantal biedingen
0
Beelden

Kunstenaar: Jos Berkers
Titel: To bring you my love
Jaar: 2000
Techniek: Beschilderd houten sculptuur
Afmeting (volledig werk): 73 x 47 x 21 cm
Signatuur: Gesigneerd achterzijde
Staat: Redelijke staat.

Opmerkingen:

Mooi werk van J...

Huidig bod
€ 160.00
Eindtijd
Geplaatst door
verborgenkunst
Aantal biedingen
3
Beelden

Titel: Beschilderde holle keramieken beeld met lood
Jaartal: 2010
Afmetingen beeld: Hoogte: 15cm Breedte: 34 cm Diepte: 34 cm
Gesigneerd: Ja, gesigneerd met FMJ
Materiaal:Keramiek, lood, verf

Het oplagenum...

€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Beelden

Zeer elegante bronzen beeld.
Titel: Femme nu en feuillage (naakte vrouw in gebladerte).
Gesigneerd: op bovenkant sokkel.
Jaartal: circa 2000.
Afmeting: 48,5cm x 42cm, sokkel (diameter 14cm; 1,5cm hoog) inbegrepen.
Gewicht: 6,3kg.
Conditie: in zeer goede s...

€ 400.00
Eindtijd
Geplaatst door
scarts
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1976
Afmetingen: h. 37,5 cm x b. 37,5 cm x d. 3,5 cm
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Brons
Gewicht:  5,3 kg
Conditie: In goede staat

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Kunstenaar Roger Walschots is bekend van zijn in draad gewikkelde objecten, dit wandobject is daar een goed voorbeeld van!

Titel: Z.T.
Jaartal: 2006
Afmetingen: 17,5 cm x 32 cm x 10,5 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Wandobject...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Het houten object van Huisman is 35 cm lang, 14 cm breed en 12 cm hoog. Bewerkt massief hout. Het kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of per aangeteknde post als pakket worden opgestuurd.

ZZBEE

€ 145.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Beelden

Wit gelakt houten relief van Tom Mosley 1927 Stoke-on-Trent . In de stijl van Zero / Ad Dekkers.  Gesigneerd  Mosley 1994  oplage 1/4   "Zweiteiliges Relief" afmeting ïngevouwen" deel  hoogte 30 cm , breedte 29,5 cm diepte 14 cm.  üitgevouwen deel  breedte 44 cm , hoogte 30 cm , diepte 2...

€ 550.00
Eindtijd
Geplaatst door
LX
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Origins II
Jaartal: 2005
Afmetingen beeld: h. 15 cm  b. 15  cm x  d. 2,5 cm
Gesigneerd: Ja, met monogram 'LV'.
Materiaal:  Beschilderd glazen petrischaaltje

Gewicht: 248 gram

Huidig bod
€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
4
Beelden

Titel: Origins
Jaartal: 2005
Afmetingen beeld: h. 20 cm  b. 20  cm x  d. 3 cm

Gewicht: 421 gram

Huidig bod
€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
3
Beelden

Kunstenaar: Onbekende Kunstenaar
Titel: Onbekend
Jaar: Onbekend
Techniek: Sculptuur van onbekende steensoort.
Afmeting (Sokkel): 9 x 35 x 30 cm
Afmeting (Beeld): 90 x 33 x 28 cm
Afmeting(Totaal incl. sokkel):90 x 35 x 30 cm
Signatuur: Op de sokkel.
...

Huidig bod
€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
verborgenkunst
Aantal biedingen
2
Beelden

Fraai object van Klaas Gubbels 'blauwe kan'. Formaat is 26 x 20 x 9 cm.Omdat deze keramieke vaas kwetsbaar is kan het bijvoorkeur worden opgehaald in onze galerie in Arkel of per koerier worden verzonden. Het object kan ook op risico van de koper als aangetekend pakket worden verzonden.

...
€ 745.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Beelden

messing multiple, oplage 350

afmeting: 6 x 6 x 2,4 cm (variabel)

oplagenummer: 193/350

jaar: 1975

Editie t.g.v. 15-jarig bestaan van galerie Nouvelles Images te Den Haag. Het object is op meerdere manieren neer te zetten.

ZZBEE

...
€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
omber
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Schelp
Jaartal: 2005
Afmetingen beeld: Hoogte: 19,5 cm Breedte: 35 cm Diepte: 20 cm
Materiaal: Steen, verf

€ 180.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Beelden

Clemens Briels beeld ‘En el pais de maravillas’. Bestaande uit 2 handbeschilderde polyresin beelden.
De hoogte is 26 cm. Deze beelden worden nog maar zelden als set aangeboden, terwijl Briels ze als één beeld heeft ontworpen.

€ 495.00
Eindtijd
Geplaatst door
quentin
Aantal biedingen
0
Beelden

Topwerk van de hand van Jits Bakker in mint conditie. Gegoten in een oplage van maximaal slechts drie stuks.

Prachtig gesokkeld op een op maat gemaaktesteen, zoals alle beelden van Jits Bakker. Het geheel meet maar liefst 60cm in hoogte.

€ 5199.00
Eindtijd
Geplaatst door
JJvanWijk
Aantal biedingen
0
Glas / Keramiek

Hurkend figuur

Specificaties:

Kunstenaar:Sjer Jacobs
Afmeting:Hoogte: 33 cm, breedte: 20 cm, diepte: 21 cm
Techniek:Keramiek

Object is in uitmuntende staat!

Code: ZZBEE

...
€ 385.00
Eindtijd
Geplaatst door
colourfulartlimburg
Aantal biedingen
0
Beelden

Bijzondere multiple van Klaas Gubbels met een oplage van dertig stuks is dit nummer dertig ( 30/30). Formaat is 42 x 42 cm en kan zowel plat als ruimtelijke gepresenteerd worden. De houten paarden zitten los en kunnen eruit gehaald worden. rechtsonder gesigneerd met potlood.

Het werk ka...

€ 825.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Beelden

Dit werk komt uit een galerie die gestopt is, nu extra voordelig.

Nora Hooijer Titel: Nora brons unicum 16 cm. hoog. (unica)

Een werkelijk schittend beeldje

Galerieprijs: € 600,00

CODE ZZBEE

...
€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0
Beelden

Dit werk komt uit een galerie die gestopt is,

Galerieprijs: € 3900,00

Mohana van den Kroonenberg Titel: Tors brons/steen 115 hoog incl sokkel.

Beeldmaat 52 cm. hoog.prachtig beeld deze prijs is zeer laag voor dit kunstwerk

code ZZBEE

...
€ 2000.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0
Beelden

Mohana van den Kroonenberg Titel: Rulfo brons 44 h x 47 b x 15 d incl. hardstenensokkel.

Mohana van den Kroonenberg (XXe eeuw)

Galerieprijs: € 3500,00

€ 2200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0
Beelden

Loes Kagenaar Titel: Stilte 44 h x 47 b x 15 d keramiek.

Dit werk komt uit een galerie die gestopt is, .

Galerieprijs: € 495,00

prachtig beeld code ZZBEE

...
€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0
Beelden

Loes Kagenaar Titel: Koningin 37 keramiek.

Galerieprijs: € 475,00

prachtig beeld code ZZBEE

...
€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0