Zoekresultaat
Items
Bijzondere uitgaves

Opblaasbare pop van Nikki de Saint Phalle uit 1968. Uitgegeven door: Marlo plastics, New York. Afmetingen +- H46 x b43 cm. Conditie: in goede staat.

Let op: Dit is de eerste uitgave. Later zijn is er nog een uitgave in 1993 en 2002 geweest.

zzpop
€ 550.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Titel: Z.T. II
Jaartal: 1992
Afmetingen doek:100 cm x 81 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal:Acryl en cd's op doek
Ingelijst: Nee
Conditie kunstwerk: In goede staat, maar er missen enkele cd's (gemakkelijk te restaureren)

...
€ 1000.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Titel: Z.T.
Jaartal: 1991
Afmetingen doek:162 cm x 130 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (middenboven)
Ingelijst: Nee

€ 2000.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Devant le miroir de notre monde I
Jaartal: 1991
Afmetingen blad: 40,5 cm x 30,5 cm
Oplage: E/A (Let op; ander oplagenummer dan op de hoofdfoto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0