Johan van den Berg (1939) Hommage an Kees van Bohemen und andere.
Bieten Sie mit
Technik | Acryl |
Maße | 21 x 26 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Träger | Hartfaserplatte |
Gerahmt | Gerahmt |
Ausrufpreis
75 €