Constant (1920-2005) litho : labyrinthes - 1968
Enchérir
Technique | Lithographie |
Dimensions | 38 x 47.5 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Enchère actuelle
299 €
1 enchère