Paul Versteeg - Photo, Objectif - Encadré
Rik van Iersel - Huile sur toile - 1996
Jelis van Dolderen - Huile et tempera à l'oeuf sur toile, Sans titre (n° 235)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Animaux |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | prent 190 |
Mooie grafisch blad va Peter Vos, Gevoelens uitgebracht door Prent 190. De print is in goede staat de witrand om het blad heen vertoond wat ouderdomssporen.
Gesigneerd en genummerd. het werk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Na aankoop kunnen we het werk tijdelijk voor u opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.