5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Anton Heyboer - Ets, Man wearing ... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets, Man wearing ... - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen81 x 109.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Michel van Overbeeke - 2 boeken (o.a. monografie hardcover) kopen? Bied vanaf 45!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands 2 boeken (o.a. monografie hardcover)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jef Diederen - Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Corneille - DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”) kopen? Bied vanaf 1100!
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.100
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 229!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229
Lucebert - Geen titel kopen? Bied vanaf 275!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 275
Henk Vierveijzer - Geen titel kopen? Bied vanaf 295!
Henk Vierveijzer (1950) Nederlands Geen titel
Afmetingen153 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Anton Heyboer - catalogus Der Spiegel 1960 (met inv galerie in Hamburg 1961) kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands catalogus Der Spiegel 1960 (met inv galerie in Hamburg 1961)
TechniekSoftcover
Afmetingen15 x 17 cm (h x b)
€ 50
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 47!
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Jan Montyn - Avatar de vishnu kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Avatar de vishnu
TechniekEts
Afmetingen71 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders (1942) Nederlands Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot)
TechniekEts
Afmetingen103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hans van Efferen - TWEE (2) -1969- Etsen Stilleven en zelfportret aan tafel - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Hans van Efferen (1934) Nederlands TWEE (2) -1969- Etsen Stilleven en zelfportret aan tafel - potloodgesigneerd
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Karel Appel - Bols tenstoonstelling kopen? Bied vanaf 95!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Bols tenstoonstelling
TechniekLitho
Afmetingen97 x 70 cm (h x b)
€ 95
Chabab Tayefeh Mohajer - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67.5 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Anton Heyboer - Kip achter glas kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip achter glas
TechniekLitho
Afmetingen26 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 280
Bert Houweling - Foto, Eastbourne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Eastbourne - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jean Ruiter - Digitale foto, Nanzen-ij (small roses) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Digitale foto, Nanzen-ij (small roses) - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen93 x 123 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Maurits Cornelis Escher - Hand mit reflektierender Kugel kopen? Bied vanaf 45!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Hand met spiegelende bol
TechniekOffset
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 45
Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 25!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands De bomen
TechniekLitho
Afmetingen75 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Piet Warffemius - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen57 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders kopen? Bied vanaf 75!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Anton Heyboer - 4 vrouwen Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 4 vrouwen Krachtige sierlijke schildering .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 65
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Hans Vredegoor - twee etsen CXXXV en CXXXVII kopen? Bied vanaf 100!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands twee etsen CXXXV en CXXXVII
TechniekEts
Afmetingen78 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Ger Lataster - Nummer 1 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 1
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Ger Lataster - Nummer 2 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 2
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Ger Lataster - Nummer 3 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 3
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Ger Lataster - Nummer 4 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 4
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Ger Lataster - Nummer 5 kopen? Bied vanaf 111!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 5
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 111
Gerard Verdijk - Donker abstract kopen? Bied vanaf 800!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Donker abstract
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
James Coignard - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 300!
James Coignard (1925-2008) Frans ONGETITELD
TechniekCarborundum
Afmetingen37 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
James Coignard - OHNE TITEL Großformat EDITION ARTIST kopen? Bied vanaf 400!
TechniekCarborundum
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Anton Heyboer - zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen74 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Anton Vrede - a red blue sky kopen? Bied vanaf 50!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose a red blue sky
TechniekLitho
Afmetingen110 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Gerrit Westerveld - “Achter de Grond” gedicht Henk Ester kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit Westerveld (1949) Nederlands “Achter de Grond” gedicht Henk Ester
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35