5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Philip Zilcken - Schelpenvisser + Bomschuit op strand Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Schelpenvisser + Bomschuit op strand Scheveningen
TechniekEts
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten kopen? Bied vanaf 45!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Scheveningse bomschuiten
TechniekEts
Afmetingen60 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Edzard Koning - Huisje bij Nunspeet kopen? Bied vanaf 35!
Edzard Koning (1869-1954) Nederlands Huisje bij Nunspeet
TechniekLitho
Afmetingen44 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands zonder titel
Afmetingen44 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Arend Hendriks - Arend Hendriks, Verlichte St.laurenskerk te Rotterdam, ets-aquatint. kopen? Bied vanaf 40!
Arend Hendriks (1901-1951) Nederlands Arend Hendriks, Verlichte St.laurenskerk te Rotterdam, ets-aquatint.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Frans Everbag - Brouwersgracht hoek Prinsengracht kopen? Bied vanaf 45!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Brouwersgracht hoek Prinsengracht
TechniekEts
Afmetingen50 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Willem Witsen - Molenpoort, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 190!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Molenpoort, Wijk bij Duurstede
TechniekEts
Afmetingen44 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Marius Bauer - Ruiters op een heuvel kopen? Bied vanaf 190!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ruiters op een heuvel
TechniekEts
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Wim Zwiers - Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947
TechniekGravure
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Nic Jonk - Geliefden kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Geliefden
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Theo Kurpershoek - IJmuiden april '83 kopen? Bied vanaf 85!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands IJmuiden april '83
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Herman van Tongeren - "Oostelijke Pyreneën" kopen? Bied vanaf 125!
Herman van Tongeren (1933) Nederlands "Oostelijke Pyreneën"
Afmetingen62.5 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Johan Hemkes - Doorkijkje Ameland kopen? Bied vanaf 40!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Doorkijkje Ameland
TechniekEts
Afmetingen30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Piet van Wijngaerdt - Paard kopen? Bied vanaf 135!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Paard
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel kopen? Bied vanaf 690!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Chrysanten met rood fluweel
Afmetingen99 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Joan Francois Obbes - ets - Naaldbos - ingelijst - 23587 kopen? Bied vanaf 45!
Joan Francois Obbes (1869-1963) Nederlands ets - Naaldbos - ingelijst - 23587
TechniekEts
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Paul Husner - Niet bekend kopen? Bied vanaf 200!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits Niet bekend
Afmetingen18.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Leo Poelmeijer - Zaangezicht HC VIII/X kopen? Bied vanaf 50!
Leo Poelmeijer (1934) Nederlands Zaangezicht HC VIII/X
Afmetingen49 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gerrit de Jong - sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584 kopen? Bied vanaf 85!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen42 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Dirk Harting - Ets – Knotwilg – Gesigneerd & ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Ets – Knotwilg – Gesigneerd & ingelijst – ca 1935
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 335!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 335
Johan Dijkstra - Schets van een zittende man - verso knielende man kopen? Bied vanaf 50!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Schets van een zittende man - verso knielende man
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen30 x 45 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Wiegers - Berglandschap Waarschijnlijk Davos - provenance Stedelijjk museum Adam kopen? Bied vanaf 1875!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Berglandschap Waarschijnlijk Davos - provenance Stedelijjk museum Adam
TechniekGouache
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.875
Willem G.F. Jansen - Nabij Kortenhoef - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 725!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Nabij Kortenhoef - Olieverf op doek
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Charles Eyck - Rotswoningen in Geulhem kopen? Bied vanaf 135!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Rotswoningen in Geulhem
TechniekLitho
Afmetingen52 x 72 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 135
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Willem Dooijewaard - Avondmaaltijd kopen? Bied vanaf 350!
Willem Dooijewaard (1892-1980) Nederlands Avondmaaltijd
TechniekLitho
Afmetingen76 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Charles Donker - Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968
TechniekEts
Afmetingen50 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299