Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Middelburg. 10-18 mei 1940
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 49 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50