5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

De Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars (BBK) is opgericht om de belangen van professionele beeldend kunstenaars te verdedigen. De vereniging werd opgericht vanuit het antifascistische Comité van Kunstenaars, de Bond van Kunstenaars ter Verdediging van de Kultuur en de Socialistische Kunstenaars Kring. De organisatie profileert zichzelf als vakbond voor kunstenaars, en heeft ongeveer 2000 leden.

Hendrikus Roodenburg - Middelburg. 10-18 mei 1940 kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Middelburg. 10-18 mei 1940
TechniekGravure
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sierk Schroder - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 150!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands vrouwenportret
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 100!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
Afmetingen105 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 325
1 bieding
Anton Martineau - Litho kopen? Bied vanaf 39!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen46.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Gerard 't Hart - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen61 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Gerard 't Hart - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Theo Niermeijer - Samoerai kopen? Bied vanaf 150!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Samoerai
TechniekIJzer
Afmetingen36 x 14.6 x 7.5 cm (h x b x d)
€ 150
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 47!
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!) kopen? Bied vanaf 175!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!)
TechniekEts
Afmetingen58 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees Verkade - Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997
TechniekLitho
Afmetingen44 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Johan Jacob Voskuil - Drinkende tijger - Litho kopen? Bied vanaf 37!
Johan Jacob Voskuil (1897-1972) Nederlands Drinkende tijger - Litho
TechniekLitho
Afmetingen25 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Akke Sins - Litho kopen? Bied vanaf 34!
Akke Sins (1928) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen36.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 34
1 bieding
Jon Marten - Litho: "Sluipende tijd" kopen? Bied vanaf 50!
Jon Marten (1934) Nederlands Litho: "Sluipende tijd"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen55 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Anton Martineau - Litho:poetry of a dual talent kopen? Bied vanaf 45!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho:poetry of a dual talent
TechniekLitho
Afmetingen46.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - Paradis terrestre nov 64-juin 65 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Paradis terrestre nov 64-juin 65
TechniekEts
Afmetingen45 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Akke Sins - Course te Geraardsbergen kopen? Bied vanaf 50!
Akke Sins (1928) Nederlands Course te Geraardsbergen
Afmetingen67 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Frits Vanen - R. Nieuwenhuizen kopen? Bied vanaf 50!
Frits Vanen (1933) Nederlands R. Nieuwenhuizen
TechniekEts
Afmetingen60.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Alex Asperslagh - Zeldzaam gedecoreerd bord met spuitwerk kopen? Bied vanaf 75!
Alex Asperslagh (1901-1984) Nederlands Zeldzaam gedecoreerd bord met spuitwerk
TechniekKeramiek
Afmetingen24 x 24 x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 80!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Belzhasar's feest - Ets
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 35!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex kopen? Bied vanaf 40!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Afmetingen46 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Fon Klement - Bleu Grissant kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Bleu Grissant
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Sierk Schroder - Naakt met handdoek kopen? Bied vanaf 525!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Naakt met handdoek
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen67 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Sierk Schroder - Staand vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 375!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Staand vrouwelijk naakt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 399
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Twee hanen (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Twee hanen (Groot)
Afmetingen151.5 x 300 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Maya Wildevuur - Acryl en goudverf op doek, Autum - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl en goudverf op doek, Autum - Ingelijst (Groot)
Afmetingen80 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 500
1 bieding
Gerrit de Jong - Stilleven boek en schelp kopen? Bied vanaf 1000!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands Stilleven boek en schelp
Afmetingen42 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Ciano Siewert - Aquarel - 1976 kopen? Bied vanaf 100!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Aquarel - 1976
TechniekAquarel
Afmetingen53.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Eric Claus - Bronzen sculptuur: Colombina - 2003 (Oplage slechts 8 stuks) kopen? Bied vanaf 1250!
Eric Claus (1935) Nederlands Bronzen sculptuur: Colombina - 2003 (Oplage slechts 8 stuks)
TechniekBrons
Afmetingen23 x 5 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht2324 g
€ 1.250
Kees Verkade - Ingelijste litho: "Joie exuberante" I - II - 2008(Nette lijst) kopen? Bied vanaf 100!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Ingelijste litho: "Joie exuberante" I - II - 2008(Nette lijst)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100